Máme súťaž pre športovcov o inteligentný fitnes náramok

Huawei Band 3 Pro môžete využiť pri behaní, pri plávaní aj na sledovanie kvality spánku.

Inteligentné hodinky a fitnes náramky sú dnes už takmer povinnou výbavou každého amatérskeho športovca a milovníka aktívneho životného štýlu. Sledovaním štatistík môžete zapracovať na svojom výkone a „hecovať sa“ na nové výzvy a ciele. Radi vám s tým pomôžeme, stačí sa zapojiť do našej súťaže o inteligentný náramok Huawei Band 3 Pro. 

Športový náramok od Huawei je šikovným spoločníkom na aktivity vnútri aj vonku. Na 0,95-palcovom AMOLED displeji si pohodlne prečítate údaje o čase, aktuálnej aktivite a notifikácie aj na priamom slnku.

Huawei Band 3 Pro ocenia aj plavci. Náramok je vodovzdorný do hĺbky 50 metrov a ukáže vám aj vaše SWOLF skóre − efektívnosť vášho plávania. SWOLF skóre je spojením času, za ktorý preplávate jednu dĺžku bazéna, a počtu záberov, ktorý ste na to potrebovali. Čím nižšie skóre, tým lepšie ste plávali.

Foto: David Boca/Unsplash

Bežcom a cyklistom sa zasa bude páčiť zabudovaný GPS modul, vďaka ktorému môžu sledovať svoju polohu a zabehnuté alebo odjazdené trasy. Dokopy si môžete merať svoje výkony pri ôsmich rôznych športových aktivitách vonku aj vnútri.

Okrem športu môže pomôcť pri fotení aj zlepšiť spánok

Po zosynchronizovaní náramku cez Bluetooth si môžete na Huawei Band 3 Pro čítať SMS správy, sledovať notifikácie a odmietnuť prichádzajúci hovor, ak  práve napríklad športujete. Sprievodná aplikácia k náramku je dostupná aj v slovenskom jazyku a softvér podporuje zobrazovanie slovenskej diakritiky aj na samotnom zariadení.

Ak máte smartfón značky Huawei alebo Honor, môžete náramok využívať aj ako diaľkové ovládanie fotoaparátu. Šikovná funkcia, keď si chcete spraviť skupinovú fotku a v okolí nie je nikto, kto by vás mohol cvaknúť.

Foto: Zohre Nemati/Unsplash

Ak si náramok necháte na ruke aj cez noc, pomôže vám na základe merania spánku zlepšiť spánok a spríjemniť ranné vstávanie. Pri intenzívnom používaní, teda ak poctivo športujete každý deň, vám Huawei Band 3 Pro vydrží  takmer celý týždeň na jedno nabitie.

Ako môžem Huawei Band 3 Pro získať

Zapojte sa do našej súťaže. Stačí, ak nám napíšete, pri ktorom športe by ste Huawei Band 3 Pro využili na zlepšenie svojho výkonu. Odpoveď napíšte do pripraveného formulára a uveďte svoje kontaktné údaje.

Zo všetkých súťažiacich vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý inteligentný fitnes náramok Huawei Band 3 Pro získa.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

  • Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
  • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili.

Odpovede posielajte do štvrtka 30. júla 2020. V piatok 31. júla 2020 spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorého budeme o spôsobe odovzdania výhry informovať prostredníctvom e-mailu.


Ak by ste nemali šťastie v súťaži, pozrite si ponuku smart zariadení na O2 E-shope. Všetky fitnes náramky môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok od 0 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Prečítajte si alebo vypočujte Rozprávku o slobode

Spoznajte príbeh rozprávkara Zachariáša a pripomeňte si spolu s nami a so svojimi deťmi odkaz Novembra 89.

O2 si aj tento rok pripomína výročie Nežnej revolúcie a skutočnosť, že sloboda nie je samozrejmosť. Pri príležitosti 17. novembra vznikla aj špeciálna Rozprávka o slobode od Daniela Heviera, ktorá potvrdzuje, že Nežná revolúcia nebola žiadna rozprávka. 

Začítajte sa do príbehu rozprávkara Zachariáša alebo si ho vypočujte v podaní skvelého Roberta Rotha.

Čítajte aj: Slobodu potrebujem, aby som mohol tvoriť a existovať, hovorí Daniel Hevier

„Haló, počuje ma niekto? Počúva ma niekto? Som rozprávkar a chcem vám porozprávať rozprávku. Zvláštnu rozprávku. Bude skutočná, a nie vymyslená, ako už rozprávky bývajú. Toľko je okolo nás navymýšľaného, naklamaného, nakamuflovaného, že obyčajný rozprávkar so svojimi výmyslami nemá šancu. Ale ako hovorím, v mojom príbehu nebude nič vymyslené − hoci sa začína rozprávkovo…

Kde bolo, tam bolo, nebolo to ani tam, ani o kus ďalej, ale práve tu, na tomto sídlisku-bydlisku, v ktorom bol do zeme zasadený útulný dvanásťposchodový paneláčik. Na samom vrchu, pod strechou, z ktorej zatekalo, v malej garsónke býval mladý muž. 

Aby ste si vedeli predstaviť, o akom čase hovorím, pretočte si svoje neviditeľné hodiny o niekoľko rokov dozadu. Päť, desať, pätnásť, dvadsať − a sme na začiatku roku 2000. Ale pokračujeme ďalej, do hĺbky času: rok 1990, 1989, 1980… Tu by sme sa mohli zastaviť. 

Mladý muž je nielen na vrchole sídliskového činžiaka, ale aj na vrchole svojich síl. Je mladý, šťastný a… slobodný. Teda, niežeby niekde v blízkej diaľke nebola dievčinka, s ktorou sa navzájom našli. Ale zatiaľ sa to všetko iba chystá.“


Ak vás Zachariášov príbeh zaujal, celú Rozprávku o slobode nájdete aj na tomto mieste, kde si ju môžete stiahnuť alebo môžete pokračovať v jej čítaní po kliknutí na obrázok nižšie. 

Ak si chcete rozprávku radšej vypočuť, resp. pozrieť, máme pre vás aj špeciálne video, v rámci ktorého ju číta Robert Roth.

Poteší nás, ak sa do čítania, resp. počúvania pustíte spolu so svojimi deťmi a prostredníctvom Rozprávky o slobode im odhalíte kus našej minulosti, ktorá navždy zmenila život každého z nás. A ešte radšej budeme, ak sa o nej aj porozprávate.

Začať môžete aj týmito otázkami:

  • Zachariáš z Rozprávky o slobode bol slobodným umelcom – spisovateľom rozprávkarom. Poznáš aj ty nejakého slobodného umelca? Ak áno, čomu sa venuje?
  • Hlavný hrdina v príbehu sníva o krajine, kde by každý robil, čo uzná za vhodné, a čo najviac pomáhal ostatným. Je Slovensko podľa teba takou krajinou? Môžeme robiť, čo chceme? Pomáhame si?
  • V rozprávke sa veľa ráz spomína sloboda. Ako si ju predstavuješ ty? Kedy sa cítiš slobodný/-á?

Spoločnosť O2 si aj tento rok pripomína výročie Nežnej revolúcie a skutočnosť, že sloboda nie je samozrejmosť, ako si často mylne myslíme. Okrem Rozprávky o slobode sme pre vás v Sóde pripravili aj ďalší zaujímavý obsah. Nájdete ho na tomto mieste.


Stiahnite si jednu z týchto 6 appiek a naučte sa každý deň niečo nové

Čítaj viac

Traja králi O2: Vianočný bonus na tri smart zariadenia pomáha aj deťom, ktoré nemôžu vyrastať vo svojej rodine

Čítaj viac

PlayStation 5 je konečne tu a toto sú 4 dôvody, prečo sme sa novú konzolu tak tešili

Čítaj viac