Máme súťaž pre športovcov o inteligentný fitnes náramok

Huawei Band 3 Pro môžete využiť pri behaní, pri plávaní aj na sledovanie kvality spánku.

Inteligentné hodinky a fitnes náramky sú dnes už takmer povinnou výbavou každého amatérskeho športovca a milovníka aktívneho životného štýlu. Sledovaním štatistík môžete zapracovať na svojom výkone a „hecovať sa“ na nové výzvy a ciele. Radi vám s tým pomôžeme, stačí sa zapojiť do našej súťaže o inteligentný náramok Huawei Band 3 Pro. 

Športový náramok od Huawei je šikovným spoločníkom na aktivity vnútri aj vonku. Na 0,95-palcovom AMOLED displeji si pohodlne prečítate údaje o čase, aktuálnej aktivite a notifikácie aj na priamom slnku.

Huawei Band 3 Pro ocenia aj plavci. Náramok je vodovzdorný do hĺbky 50 metrov a ukáže vám aj vaše SWOLF skóre − efektívnosť vášho plávania. SWOLF skóre je spojením času, za ktorý preplávate jednu dĺžku bazéna, a počtu záberov, ktorý ste na to potrebovali. Čím nižšie skóre, tým lepšie ste plávali.

Foto: David Boca/Unsplash

Bežcom a cyklistom sa zasa bude páčiť zabudovaný GPS modul, vďaka ktorému môžu sledovať svoju polohu a zabehnuté alebo odjazdené trasy. Dokopy si môžete merať svoje výkony pri ôsmich rôznych športových aktivitách vonku aj vnútri.

Okrem športu môže pomôcť pri fotení aj zlepšiť spánok

Po zosynchronizovaní náramku cez Bluetooth si môžete na Huawei Band 3 Pro čítať SMS správy, sledovať notifikácie a odmietnuť prichádzajúci hovor, ak  práve napríklad športujete. Sprievodná aplikácia k náramku je dostupná aj v slovenskom jazyku a softvér podporuje zobrazovanie slovenskej diakritiky aj na samotnom zariadení.

Ak máte smartfón značky Huawei alebo Honor, môžete náramok využívať aj ako diaľkové ovládanie fotoaparátu. Šikovná funkcia, keď si chcete spraviť skupinovú fotku a v okolí nie je nikto, kto by vás mohol cvaknúť.

Foto: Zohre Nemati/Unsplash

Ak si náramok necháte na ruke aj cez noc, pomôže vám na základe merania spánku zlepšiť spánok a spríjemniť ranné vstávanie. Pri intenzívnom používaní, teda ak poctivo športujete každý deň, vám Huawei Band 3 Pro vydrží  takmer celý týždeň na jedno nabitie.

Ako môžem Huawei Band 3 Pro získať

Zapojte sa do našej súťaže. Stačí, ak nám napíšete, pri ktorom športe by ste Huawei Band 3 Pro využili na zlepšenie svojho výkonu. Odpoveď napíšte do pripraveného formulára a uveďte svoje kontaktné údaje.

Zo všetkých súťažiacich vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý inteligentný fitnes náramok Huawei Band 3 Pro získa.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

  • Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
  • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili.

Odpovede posielajte do štvrtka 30. júla 2020. V piatok 31. júla 2020 spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu, ktorého budeme o spôsobe odovzdania výhry informovať prostredníctvom e-mailu.


Ak by ste nemali šťastie v súťaži, pozrite si ponuku smart zariadení na O2 E-shope. Všetky fitnes náramky môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok od 0 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nachystajte si vreckovky: Týchto 10 romantických filmov vás chytí za srdce

Láska, nádej a šťastné konce sú prísady, ktorých v živote nikdy nie je dosť. Vďaka romantickým filmom si ich môžete dopriať kedykoľvek.

Vedeli ste, že pozeranie romantických filmov vám môže zlepšiť vzťah? Ak ich budete pozerať s partnerom a potom o nich diskutovať, pravdepodobnosť, že sa rozvediete, klesne po troch rokoch na polovicu. Ak partnera práve nemáte, môžete sa rovno pustiť do ich sledovania a nemusíte sa dohadovať, či si pozriete romantiku alebo akčnú snímku. 

Prinášame vám výber romantických filmov, ktoré si môžete pozrieť na HBO GO – od osvedčenej klasiky až po súčasné trháky. Hrdinovia pochádzajú z najrôznejších častí sveta a majú za sebou (a hlavne pred sebou) pestré životné cesty.

Sledujte filmy cez O2 a vychutnajte si službu HBO GO aj s predplatným a neobmedzenými dátami ako súčasť svojho O2 SMART Paušálu. Chcem vedieť viac

Ona/Her

Foto: © 2013 Untitled Rick Howard Company LLC. All Rights Reserved

Fúzatý intelektuál s ponožkami v sandáloch sa zaľúbi do operačného systému. Ak si neviete predstaviť, ako takýto romantickí hrdina môže vypredávať kiná, získať Oscara a zožať skvelé hodnotenia od divákov aj kritikov, pozrite si film Ona. Budete príjemne prekvapení.

Raňajky u Tiffanyho/Breakfast at Tiffany’s

Foto: © 2020 BY Paramount Pictures Corporation. All Rights Reserved

Klasika z roku 1961 definovala žáner romantického filmu a dodnes nestarne. Film je natočený podľa románu amerického spisovateľa Trumana Capota a hrá v ňom šarmantná Audrey Hepburn.

Na Hromnice o den více/Neuveriteľný deň/Groundhog Day

Foto: © 1993 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved

Hĺbavá a zároveň vtipná romantická komédia, v ktorej je hlavný hrdina nútený prežívať ten istý deň stále dokola. Film už má 27 rokov, ale Bill Murray, ktorý hrá ústrednú postavu, bude trendy naveky.

Popoluška/Cinderella

Foto: © 2012 Disney. All Rights Reserved

Nová adaptácia disneyovskej princeznovskej klasiky vznikla v roku 2015. Honosne spracované klišé rozdeľuje divákov na dva tábory: tých, čo zívajú od nudy a tých, čo film považujú za dokonalý nadčasový rozprávkový zážitok.

Otestujte sa: Ste skôr Iron Man alebo Captain America? Zistite, ktorý z pôvodných Avengerov sa na vás najviac podobá

Sedem životov/Seven Pounds

Foto: © 2008 Columbia Pictures Industries, Inc. and Beverly Blvd LLC. All Rights Reserved

Will Smith hrá muža, ktorého máta tajomstvo z minulosti. Vykúpenie chce dosiahnuť tým, že zmení životy siedmich ľudí, ktorých nepozná. Neráta však s tým, že do jedného z nich sa zamiluje.

Aj slnko je hviezda/The Sun Is Also a Star

Foto: © 2019 Warner Bros. Entertainment Inc. All Rights Reserved

Natašu a jej rodinu čaká deportácia z USA na Jamajku, keď ju osud spojí s Danielom, mladým Američanom kórejského pôvodu. Popri dvoch krásnych mladých ľuďoch vo filme hviezdi aj mesto New York.

Aurora

Foto: © Dionysos Films

Fínska romantická komédia je plná podivných postavičiek a bizarného humoru. Aurora je kráľovná večierkov, ktorá trpí fóbiou zo záväzkov. Pri laponskom stánku s hotdogmi ju náhle požiada o ruku Iránec Darian, ktorý sa potrebuje oženiť s Fínkou, aby získal azyl pre seba a svoju dcéru.

Svatba na horním konci/Top End Wedding

Foto: © 2019 GTTC Holdings Pty Ltd, Screen Australia, The South Australian Film Corporation, Adelaide Film Festival

Mama nevesty zmizla bez stopy a do svadby zostáva 10 dní. Pri pátraní sa budúci manželia vydajú na road trip odľahlým severom Austrálie, spoznávajú majestátnu krajinu a jej svojráznych obyvateľov a nevesta znovu objavuje svoje aborigénske korene.

Pravidlá muštárne/The Cider House Rules

Foto: © Miramax

Sladká romantická dráma z roku 1999 je natočená podľa knihy amerického prozaika Johna Irvinga. Film o láske, pochopení a zodpovednosti zahreje srdce, no pritom otvára viaceré morálne dilemy.

Sám život/Life Itself

Foto: © 2018 Full Circle Productions, LLC, Nostromo Pictures, S.L. and Life Itself AIE. All Rights Reserved

Sám život je jeden z filmov, ktorý kritici zvozili pod čiernu zem, ale diváci ho napriek tomu milujú. Tí, ktorí dali tejto melodramatickej multigeneračnej ságe o láske a peripetiách ľudského života šancu, tvrdia, že z nich vyžmýkala všetky emócie a pri pozeraní sa smiali aj plakali.


Radi by ste si pozreli dobrý film či seriál a zabudli pri tom na dátové obmedzenia? Vyberte si nekonečné O2 SMART Paušály, ktoré okrem neobmedzených volaní, SMS a MMS prinášajú aj neobmedzené dáta a predplatné prémiových aplikácií ako HBO GO, TIDAL či O2 TV. Viac o vylepšenej ponuke O2 SMART Paušálov nájdete na www.o2.sk.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nestrácajte čas a energiu. Týchto 5 smartfónov vás poteší rýchlym nabíjaním

Čítaj viac

Aké slúchadlá si vybrať k smartfónu? Poradíme vám, na čo všetko treba myslieť

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac