Samsung opäť rozdáva bonusy. K novému Samsung Galaxy A52 dostanete aj slúchadlá Galaxy Buds+

Novinka Samsung Galaxy A52 má veľkú batériu a zaujímavé fotoaparáty. V kombinácii s bezdrôtovými Galaxy Buds+ ide o perfektné multimediálne zariadenie.

Očakávaný model z populárneho radu Samsung Galaxy A, s označením A52, nesklamal a opäť ponúka veľmi zaujímavú výbavu. Okrem sviežeho mixu fotoaparátov poteší aj sľubná výdrž batérie, zvýšená odolnosť proti vode a slúchadlá Galaxy Buds+ ako bonus.

Pri tohtoročnom jarnom upratovaní sa nezabudnite povenovať aj smartfónu. Ako na to?

Displej s tenkými rámikmi a s uhlopriečkou 6,5 palca je dnes akýmsi neoficiálnym štandardom, ktorým sa môže pochváliť aj Samsung Galaxy A52. Navyše ponúka aj prívlastok Super AMOLED s malým priestrelom na 32 Mpx selfie fotoaparát. Takéto vlastnosti displeja boli donedávna výsadou vlajkových lodí, na svoje si prídu hráči, pracanti, ale aj nadšení fotografi a filmári.

Samsung Galaxy A52

 • 6,5″ Super AMOLED displej
 • Zadná kamera: 64 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx + 5 Mpx
 • Selfie kamera: 32 Mpx
 • Operačná pamäť 6 GB RAM
 • Vnútorná pamäť 128 GB
 • 4 500 mAh kapacita batérie
 • Operačný systém Android 11

Na výber máte medzi LTE (4G) verziou5G verziou.

Štvorkombinácii fotoaparátov velí 64 Mpx snímač s prepracovanou optickou stabilizáciou obrazu, a tak sa môžete tešiť na perfektne ostré fotky aj za zlých svetelných podmienok. Čoraz populárnejší širokouhlý fotoaparát má v tomto prípade 12 Mpx a zorný uhol štedrých 123 stupňov. Snímače na makro a portréty dostali zhodne po 5 Mpx.

Samsung Galaxy A52 4G

Dva dni bez nabíjačky? V pohode

Fotografie, videá, hudbu a všetky ostatné dáta môžete uložiť do vnútornej pamäte s veľkosťou 128 GB. Môžete ju rozšíriť pomocou microSD karty. Do Samsung Galaxy A52 sa vám tak vojdú desaťtisíce fotografií, viac ako 21-tisíc stredne kvalitných MP3 a hodiny 4K videa. Aby ste si svoje multimédiá užili dosýta, nechýba 4 500 mAh batéria s rýchlonabíjaním, ktorá signalizuje výdrž jeden a pol dňa až dva dni, podľa toho, ako intenzívne budete smartfón používať.

5G verziu Samsung Galaxy A52 nájdete na tomto odkaze. Ak vás láka LTE verzia (4G), kliknite sem.

Nebojí sa vody ani externých displejov

Silnou zbraňou Samsung Galaxy A52 sú dôležité vychytávky. Odolnosť s certifikáciou IP67 zaručí, že aj keď vám smartfón spadne do vody a rýchlo ho vyberiete, nič sa mu nestane. Platí to pri ponorení do hĺbky jedného metra po dobu 30 minút, takže bežné ošpliechanie vodou, napríklad počas gril párty, nie je žiadny problém.

Samsung Galaxy A52 5G

Mnohých poteší 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel, nechýba ani Bluetooth 5.0, bezdrôtové zdieľanie obrazovky smartfónu na televízory, projektory a monitory alebo čítačka odtlačkov prstov zabudovaná priamo do displeja.

Bezdrôtové slúchadlá ako bonus

Stalo sa už tradíciou, že Samsung odmení svojich najvernejších fanúšikov. Ak si Samsung Galaxy A52 kúpite medzi prvými, ako bonus dostanete biele bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds+. Tieto štuple sa chvália vyladením zvuku od ikonickej spoločnosti AKG a ako prvé Buds vôbec ponúkajú dvojpasmové reproduktory, ktoré sa postarajú o bohaté výšky a prekvapivo silné basy.

Buds+ sú vybavené aj trojicou mikrofónov, ktoré vás oslobodia od okolitého ruchu a doprajú vám väčší pôžitok z vašich obľúbených skladieb. Vďaka mikrofónom sa slúchadlá dajú použiť aj ako handsfree na veľmi pohodlné telefonovanie.

Výdrž slúchadiel je na jedno nabitie 11 hodín, vďaka dobíjaciemu puzdru nebudete potrebovať elektrickú zásuvku celých 22 hodín počúvania. Za 3 minúty v puzdre sa slúchadlá nabijú na hodinu hrania. Fanúšikov bezdrôtového nabíjania poteší zabudovaná technológia Qi.

Ako získať biele Samsung Galaxy Buds+ k Samsung Galaxy A52 ako bonus

 1. V období od 17. 3. do 11. 4. 2021 (vrátane) si zakúpte Samsung Galaxy A52 alebo A52 5G v O2 E-shope.
 2. Na získanie bonusu musíte nový smartfón zaregistrovať od 18. 3. do 18. 4. 2021 (vrátane) prostredníctvom mobilnej aplikácie Samsung Members. Registrácie po tomto dátume nebudú možné a nevznikne tak nárok na získanie bonusu.

Musíte vyplniť osobné údaje, informácie o type nového Samsung Galaxy, IMEI, uviesť dátum nákupu, fotku nákupného dokladu a predajcu.

 1. Po kontrole vložených údajov a schválení kompletnej registrácie vám bude e-mailom zaslaná informácia o získaní nároku na bonus.
 2. E-voucher získate vygenerovaním kupónu (kódu) v aplikácii Samsung Members na prístroji, ktorý ste registrovali do kampane. E-voucher je nutné vygenerovať do 4 dní od dostania schvaľovacieho e-mailu, inak nárok na bonus zaniká. E-voucher nie je možné získať prostredníctvom iných prístrojov ako prístroja, ktorý bol registrovaný v kampani.
 3. E-voucher (unikátny kód) na uplatnenie bonusu môžete po vygenerovaní využiť od 3. 4. do 9. 5. 2021 v Samsung e-shope na www.samsung.sk. Bonus bude bezplatne zaslaný na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke.

Upozornenie

 • Na jednu registráciu zákaznika  jeden Samsung Account) je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového prístroja.
 • Registráciu prístroja je možné uskutočniť jedine v mobilnej aplikácii Samsung Members a výlučne prostredníctvom prístroja na ktorý chce zákaznik uplatniť bonus.
 • Aplikácia Samsung Members je predinštalovaná priamo v telefóne. Stiahnuť sa dá v obchode Google Play.
 • Pre správne fungovanie aplikácie je nutné založiť si Samsung Account.
 • Kompletné pravidlá získania predobjednávkového bonusu nájdete na webovej stránke www.samsung.sk.

Samsung Galaxy A52 5G viete mať rovnako ako jeho 4G verziu k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok už od 0 €. Ak si spojíte viac paušálov na jednu faktúru, môžete navyše získať stabilný domáci internet so zľavou až do 100 %.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Neopúšťať sa a robiť si radosť: Single ľudia hovoria, čo im pomáha zvládať lockdown

Aktuálnu situáciu mnohí nezadaní vnímajú aj ako príležitosť lepšie spoznať samých seba.

Pandémia mnohých z nás na dlhé mesiace zatvorila do bytov a domov. Izolácia, obmedzený kontakt s blízkymi a neistota môžu byť ešte náročnejšie pre tých, ktorí sú single. Pre niektorých je to však aj príležitosť utíšiť sa a pochopiť, čo nás robí šťastnými. 9 single ľudí nám prezradilo, ako zvládajú toto obdobie a čo im pomáha prekonať náročné momenty. 

Čítajte aj: Pochybnosť o vlastnej hodnote je veľkou témou nielen pre single ľudí, hovorí psychoterapeutka

Martin, 30 rokov: Prestal som sa naháňať za túžbou po niekom

„Byť sám so sebou mi v posledných mesiacoch pomohlo utriediť myšlienky o tom, čo chcem a čo, naopak, nechcem od vzťahu. Znie to ako klišé, ale je to pravda.

Prestal som sa naháňať za túžbou po niekom a nutnosťou randiť za každú cenu. Ako vravel Nietzsche, chýba nám túžba po niekom a pocity, ktoré v nás niekto vyvoláva, nie človek samotný.

Taktiež mi pomáha neustála pracovná vyťaženosť, snaha rozbehnúť si vlastný projekt a najmä čítanie kníh, rekreácia a šport, hoci bez otvoreného fitka je ťažké motivovať sa.“

Jarmila, 41 rokov: Videočet objatie nenahradí, ale spoločná ventilácia prispieva k duševnému zdraviu

„Domnievam sa, že momentálnu situáciu kombinovanú so single stavom zvládam so cťou – moja mentálna pohoda zostáva napriek okolnostiam zachovaná. Veľkou pomocou sú tak trochu ilegálne objatia od mojich blízkych, striktné dodržiavanie denného režimu a v neposlednom rade čas strávený na čerstvom vzduchu, konkrétne vo výbehu či na prechádzkach s mojou sučkou Lanou.

Pomáha mi aj veľa videočetov s priateľmi, ktoré síce objatia nenahradia, ale spoločná ventilácia o rozmanitých témach rozhodne prispieva k môjmu duševnému zdraviu.

Hľadáte rýchly domáci internet, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť? Stavte na O2 Internet na doma, dajte si ho na faktúru so svojím O2 paušálom a získajte zľavu. Viac o O2 Spolu

A nerada to priznávam, ale k duševnému zdraviu mi pomáha aj veľa práce, za ktorú dokážem byť azda viac vďačná ako inokedy. Moje hlavné pravidlo v týchto časoch znie: Neopúšťať sa, hľadieť za roh s nádejou a robiť si radosť.“

Jakub, 32 rokov: Začal som sa starať o babičku, ocina a netere

„Na začiatku druhej vlny som si našiel niekoho, s kým som strávil v karanténe pekné chvíle. Potom som pre pandémiu prišiel o prácu a musel som sa vrátiť domov k rodičom na Moravu, čo nás oddelilo a zostal som opäť single.

Uväznený doma som mal čas a možnosť pracovať na sebe a venovať sa rodine. Začal som zas tvoriť a svoje pocity vkladať do umenia. Tiež som sa začal starať o babičku, ocina a dve malé netere. Takže som sa stal zároveň kuchárkou a opatrovateľkou.

Nasledovalo opätovné stiahnutie gej aplikácií, ktoré mi teraz pomáhajú prežiť v tejto väzenskej situácii. Osobný kontakt a zoznámenie to však, bohužiaľ, nenahradí.“

David, 27 rokov: Kupujem si veľa platní s hudbou pre osamelých

„Napriek tomu, že aktuálne obdobie je náročné, zvládam ho celkom dobre. Snažím sa zamestnať, ako to najviac ide, príležitostne sa stretnúť s kamarátmi alebo s rodinou.

Pomáha mi byť kreatívny a veľa písať. Kupujem si veľa platní s hudbou pre osamelých ľudí, napríklad od Taylor Swift či Fleetwood Mac.“

Ivana, 37 rokov: Keď už sme doma, využime to na sebarozvoj

„Mne sa lockdown celkom páči. Ak teda nerátam jeho dôvod. Namiesto môjho pomerne rozcestovaného života som zrazu doma, mám viac času a minulý rok som začala akúsi cestu samej k sebe.

Čas, ktorý som našla vďaka možnosti nevyjsť z domu, som pretavila do sebapoznávania a ujasňovania si, čo vlastne chcem, čo ma robí šťastnou. Začala som znovu cvičiť, bicyklovať sa, venovať sa kamarátom a nebudem klamať, nekonečne veľa pracovať (čo nie je úplne super, lebo som aj mierne vyhorela). Keď už sme doma, využime to na sebarozvoj. Ak sa dá, samozrejme.“

Zuzana, 34 rokov: Posielam kamošom darčeky cez donášky

„Snažím sa objavovať nové miesta v známom prostredí. Takto som napríklad prebádala les, ktorý je v obci, kde som žila niekoľko rokov, a predsa som v ňom nikdy nebola. Tiež sa snažím dodržiavať pravidelný režim, ktorý si spestrujem malými radosťami pre seba alebo druhých – posielam kamošom darčeky cez donášky, napríklad knihy alebo jedlo.

Ostávam v kontakte s ľuďmi, ktorých mám rada. A napokon mi tento čas umožnil zamyslieť sa nad tým, ako čas, ktorý mám, využívam a čo je pre mňa dôležité.“

Jana, 32 rokov: Môj aktuálny projekt sú novorodenecké topánočky

„Háčkujem a štrikujem všetko možné od výmyslu sveta. Buď si vzor vymýšľam sama, alebo pracujem podľa videonávodu z internetu.

Keďže mám kamarátku, ktorá čaká dieťatko, môj aktuálny projekt sú novorodenecké topánočky na štýl tenisiek známej značky. Páči sa mi, že som produktívna, poteším svoje okolie a hlavne je to pre mňa príjemný relax.“

Ondrej, 30 rokov: Robili sme si výlety do potravín ako do hôr

„Myslím, že mnohí z nás, ak nie všetci, znášame aktuálnu situáciu inak ako počas prvej vlny pandémie. Vtedy to bol šok a nevedeli sme si predstaviť, čo nás čaká. Prešiel rok a dostať sa do duševnej pohody vyžaduje vynakladať čoraz viac energie a žiť single je náročnejšie, ako som si predstavoval.

Obyčajné objatie začalo byť oveľa cennejšie a ide o nedostatkový ‚tovar‘. Mám šťastie, že za ten rok som si vytvoril malú bublinu ľudí, ktorí mi pomáhajú zvládať momentálnu situáciu lepšie. Je dôležité mať v blízkosti aspoň jedného človeka, s ktorým môžete zdieľať všetky nálady, zážitky z práce aj z nevydarených Tinder randení a veľa sa s ním smiať.

Hlavne na začiatku mi veľmi pomáhalo robiť si so spolubývajúcimi výlety do potravín. Zobrali sme batohy, tašky a išli sme miernou okľukou, prechádzali sme cez parky alebo popri rieke a filozofovali. Okrem toho mi najviac pomáha, že moji najbližší sú v poriadku a zdraví a rovnako aj práca, aj keď posledný rok ju mám citeľne obmedzenú, no naučil som sa tešiť z maličkostí.“

Michaela, 32 rokov: O svoju spokojnosť sa musím postarať sama

„Pocity spokojnosti i osamelosti sa u mňa striedajú ako vždy. Necítim nedostatok radosti, skôr je pre mňa ťažké v samote zvládnuť negatívne myšlienky. Vtedy mi dokáže pomôcť vyjsť von z bytu a vnímať, že stále existuje aj svet mimo mojej mysle.

Zároveň cítim veľkú vďačnosť, že mám všetok čas sama pre seba. V období obmedzení som si naplno uvedomila, že o svoju spokojnosť sa musím postarať sama. Máločo sa teraz deje spontánne a musím teda viac plánovať – oddych, kontakt s blízkymi, pohyb, zážitky, ktoré ma napĺňajú. Učím sa pomenovať svoje potreby a vypýtať si, čo potrebujem.“


Aj jednočlenná domácnosť je domácnosť. Zoberte si k svojmu paušálu od O2 na faktúru aj O2 Internet na doma a spoľahlivý pevný internet získate so zľavou. Viac informácií o ponuke O2 Spolu nájdete na tomto mieste

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Kúpte si akýkoľvek smartfón Xiaomi a získajte bonus na smart náramok

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac

Pri tohtoročnom jarnom upratovaní sa nezabudnite povenovať aj smartfónu

Čítaj viac