Samsung ovládol kategóriu smartfónov s ohybným displejom. Predobjednajte si novinky a získajte atraktívne bonusy

Pri predobjednávke Samsung Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G môžete získať bonus na odpredaj vášho starého zariadenia.

Samsung ovládol štýlovú a hlavne funkčnú kategóriu smartfónov s ohybným displejom. Vodovzdorná novinka s pevným telom si rozumie s perom S Pen a revolučná selfie kamera pod displejom je vďaka Galaxy Z Fold3 5G definitívne realitou.

Samsung je na poli skladacích smartfónov jasným lídrom, čo potvrdzuje aj treťou generáciou Galaxy Z  Fold 5G a Galaxy Z Flip 5G. Čo novinky od juhokórejského výrobcu ponúkajú a čo sú ich najväčšie prednosti?

Ohybný a vodovzdorný zároveň, Samsung sa naozaj predvádza

Samsung Galaxy Z Fold3 5G je jasnou voľbou pre ľudí orientovaných na výkon, ktorí v teréne potrebujú tablet, no nechcú so sebou nosiť dve zariadenia. 

Samsung Galaxy Z Fold3 5G čierny

Galaxy Z Fold3 5G totiž v rozloženom stave ponúka 7,6-palcový Infinity Flex displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Ak smartfón zložíte, budete mať k dispozícii plnohodnotný AMOLED displej s uhlopriečkou 6,2 palca.

Čo však mnohých na väčšom displeji zaujme najviac, je selfie kamera skrytá pod zobrazovacím panelom. Toto riešenie mnohé značky vyvíjajú dlho a Samsung sa tu stáva jasným favoritom. A zároveň sa postupne začína lúčiť s ikonickým priestrelom.

O bezchybný chod operačného systému sa stará 12 GB operačnej pamäte RAM, 512 GB je zasa priestor na uloženie dát. Ak hovoríme o výkone, nesmie chýbať multitasking a podpora S Pen. Galaxy Z Fold3 5G je vôbec prvým skladacím prémiovým smartfónom, ktorý si s perom rozumie. 

Samsung Galaxy Z Fold3 5G čierny

Pri novinke rozhodne poteší aj 25 W nabíjanie, prémiové odolné hliníkové telo a v neposlednom rade aj ďalšie prvenstvo vo svete ohybných smartfónov. Galaxy Z Fold3 5G je totiž certifikovaný na vodovzdornosť IPX8, teda ak smartfón ponoríte do vody, neutopíte ho. Áno, smartfón so skladacím displejom.

Štýlové véčko výkonom nezaostáva

Rovnako neutopíte ani ikonické skladacie véčko v súčasnom vyhotovení Galaxy Z Flip3 5G. Rovnako sa pýši certifikáciou IPX8. Aj tu Samsung stavil na prémiové a odolné hliníkové telo, konštrukcia má navyše dvojfarebný dizajn.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G čierny

Napriek tomu, že véčko má prívlastok štýlový, nemusíte sa obávať, že by zaostával vo výkone. Ponúka špičkový čip Snapdragon 888 v kombinácii s 8 GB operačnej pamäte RAM. Úložný priestor má veľkosť 128 GB.

Otvorené véčko má displej s veľkosťou 6,7 palcova s prívlastkom AMOLED. Zatvorený skladací smartfón ponúka 1,9-palcový displej, ktorý poslúži na zobrazenie základných informácií, ale aj ako funkčný pomocník dvojici 12 Mpx fotoaparátov.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G zelený

Nová generácia hodiniek zmeria zloženie vášho tela

K výkonu jednoznačne patrí aj zdravý životný štýl, na čo myslí aj Samsung a predstavuje najnovšiu generáciu svojich inteligentných hodiniek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic.

Novinky sú vôbec prvé, ktoré vedia zmerať zloženie tela. Zistíte tak percentá svojho telesného tuku, kostrového svalstva, obsah vody v tele a mnoho ďalšieho. Senzor Samsung BioActive meria EKG a krvný tlak v reálnom čase.

Hodinky sa pýšia certifikáciami odolnosti, spoľahlivým výkonom a prepracovaným operačným systémom Wear OS, ktorý vám umožní používať opäť viac aplikácií. 

Pri kúpe hodiniek dostanete automaticky ako bonus duálnu bezdrôtovú nabíjačku v štýlovom dizajne, ktorá nabíja 2 produkty súčasne. Získate tak rýchlo potrebný výkon vďaka podpore až 9W rýchleho nabíjania.

Predobjednajte si novinky s bonusom

Všetky zariadenia bude na Slovensku možné zakúpiť od 27. 8. 2021. Pre najväčších fanúšikov Samsung opäť pripravil možnosť predobjednávok. 

Ďakujeme za záujem, predobjednávky sme ukončili.

Ak si predobjednáte Samsung Galaxy Z Fold3 alebo Samsung Z Flip3 5G priamo cez formulár v tomto článku, môžete získať až 1 000€ za starý telefón, prémiový servis na 1 rok alebo extra príslušenstvo pre Galaxy z Fold3 5G. V prípade Samsung Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic dostanete pribalenú už spomínanú nabíjačku.

Ako získať bonusy za predobjednávkSamsung Galaxy Z Fold3 5G alebo Z Flip3 5G

 1. V období od 11. 8. do 26. 8. 2021 (vrátane) si predobjednajte Samsung Galaxy Z Fold3 5G alebo Galaxy Z Flip3 5G u oficiálneho Samsung predajcu.
 2. V rovnakom období, od 11. 8. do 26. 8. 2021 (vrátane), musíte prejaviť záujem o bonus predregistráciou na stránke www.samsung.com/predobjednavky. Predregistrácia musí byť úspešne dokončená najneskôr 26. 8. 2021.
 3. Na úspešné vytvorenie predregistrácie budete potrebovať osobné údaje, dátum predobjednávky nového Galaxy Z Fold3 5G alebo Galaxy Z Flip3 5G, vyplniť informáciu o type preobjednaného zariadenia a informáciu o modeli starého zariadenia, ktoré chcete odpredať s bonusom. Po úspešnej predregistrácii získate e-mailom unikátny kód, ktorý si treba uchovať.
 4. Po tom, čo nový Galaxy Z Fold3 5G alebo Galaxy Flip3 5G získate, sa najneskôr do 30. 9. 2021 registrovať v predinštalovanej aplikácii Samsung Members. Počas registrácie budete potrebovať unikátny kód, ktorý ste získali počas predregistrácie e-mailom. Aplikácia je nainštalovaná v každom novom zariadení a je potrebné vykonať registráciu cez zariadenia, na ktoré chcete získať bonus.
 5. Po úspešnej registrácii vám do aplikácie Samsung Members príde e-voucher na prístroj, ktorý bol registrovaný v predobjednávke. E-voucher je nutné vygenerovať do 7 dní od doručenia e-mailu, inak nárok na bonus zaniká. 

Aké bonusy získate ku Samsung Galaxy Z Fold3 5G alebo Galaxy Z Flip3 5G

Pri odpredaji vybraných starých smartfónov môžete získať k výkupnej cene navyše bonus do 400 € pri kúpe Samsung Galaxy Z Fold3 5G a až 300€ pri Galaxy Z Flip3 5G.

Ak by vaše nové zariadenia bolo Samsung Galaxy Z Fold3 5G a odpredávali by ste Samsung Galaxy Note20 Ultra a zároveň by ste splnili všetky požadované podmienky, možete získať až 1 000 €. Výkupná cena starého zariadenia by bola v tomto prípade 600 € a získali by ste bonusy 400 €.

Kompletné pravidlá získania bonusu nájdete na www.samsung.com/sk/predobjednavky

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Viete, kto vymyslel tanec makarena? Otestujte sa v kvíze o letných hitoch

Letné lásky, slnko, pláže, to všetko nájdete v najnovšom hudobnom kvíze, ktorý sme pre vás pripravili.

V Sóde radi skúšame vaše znalosti a dopĺňame vedomosti. Je síce leto a možno máte práve dovolenku alebo prázdniny, no napriek tomu skúste prevetrať svoje mozgové závity a správne zodpovedajte osem otázok. Aby ste sa naladili na leto a užili si príjemné chvíle, v závere nájdete playlist skladieb v aplikácii TIDAL. Pripravení? Poďme na to! 

Pustite si svoje obľúbené playlisty kedykoľvek. Hudobný archív v najlepšej kvalite môžete mať vďaka TIDAL v cene svojho O2 SMART Paušálu. Chcem vedieť viac

 • 1. V roku 2007 vydala kapela Wanastowi Vjecy skladbu Velkej první letní den. Viete, na ktorom albume sa objavila?
 •   Torpédo
 •   Best of 20 let
 •   Andělé
 • 2. Legendárna slovenská ska a reggae skupina Polemic nahrala viacero úspešných hitov, ale Slnko v sieti bol prvý megahit, ktorý sa objavil na albume Yah Man! Pamätáte si, v ktorom roku to bolo?
 •   1999
 •   1989
 •   2009
 • 3. Legendárny hit Mambo No. 5 znel koncom 90. rokov na každom kúpalisku a na každej diskotéke. Viete, čie mená Lou Bega spomína v texte refrénu?
 •   mená politikov
 •   mená psov
 •   mená mileniek
 • 4. Skladba Summer in the City, ktorú naspieval Joe Cocker, sa objavila na albume Have a Little Faith v roku 1994. Ide o cover verziu staršej skladby kapely The Lovin´ Spoonful z roku 1966. Do ktorého prestížneho rebríčka ju zaradil časopis Rolling Stone?
 •   500 najlepších piesní všetkých čias
 •   80 najlepších cover verzií
 •   50 najlepších letných hitov
 • 5. Hit On The Beach bol inšpirovaný atmosférou plnou lásky, ktorú Chris Rea so svojou manželkou prežili na jednom európskom ostrove. Ktorý ostrov to bol?
 •   Rhodos v Grécku
 •   Formentera na Ibize
 •   Hvar v Chorvátsku
 • 6. Slávnu a typickú choreografiu k skladbe Macarena vymyslela učiteľka flamenga, ktorá ju tancovala na súkromnej slávnosti, na ktorej sa zúčastnili aj členovia Los Del Rio. V ktorej časti Južnej Ameriky sa slávnosť konala?
 •   v Brazílii
 •   vo Venezuele
 •   v Kolumbii
 • 7. Na 47. ročníku udeľovania cien Grammy v roku 2005 získala Norah Jones vďaka hitu Sunrise prestížnu cenu. O ktoré ocenenie išlo?
 •   Najlepšia popová speváčka
 •   Najlepší album
 •   Najlepší song
 • 8. Letné lásky môžu byť občas plné neistoty a bolesti a práve o týchto pocitoch spieva Taylor Swift v sklade Cruel Summer. Viete, ktorá charizmatická gitaristka je spoluautorkou piesne?
 •   Orianthi
 •   Ana Popovic
 •   St. Vincent

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Ste pripravení na 5G? Vybrali sme 5 mobilov s rýchlym pripojením a naloženou výbavou

Čítaj viac

Rozhodujete sa medzi smart náramkom a smart hodinkami? Toto by ste mali vedieť

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac