Smartfón s veľkou vstavanou pamäťou a výborným foťákom, aj o tom je Samsung Galaxy J3

Spoločnosť Samsung myslí na všetkých zákazníkov, a preto pripravila tento dostupný smartfón.

Spoločnosť Samsung po dlhé roky myslí na všetkých zákazníkov, a preto si pripravila dostupný smartfón aj pre menej náročných používateľov. Aj keď tento model má plastové telo, ponúka vynikajúcu kombináciu parametrov a kvalitného AMOLED displeja.

To však nie je všetko, telefón obsahuje aj kvalitný zadný 8 MP fotoaparát, vďaka čomu si tento smartfón naozaj naplno užijete.

Známy dizajn

Tvarom nás J3 neprekvapí, jednoduché prevedenie však na prvý pohľad ponúka oveľa viac. S rozmermi 142,3 x 71 x7,9 mm a hmotnosťou iba 138 gramov sa telefón príjemné a ľahko drží a tlačidlá po bokoch jemne vyčnievajú, preto sú aj funkcie ako zapínanie telefónu alebo pridávanie hlasitosti jednoduchšie či už s ochranným obalom alebo bez.

Rozmer telefónu naznačuje veľkosť päť palcov, čo je pri cene tohto telefónu naozaj veľkým plus. A k tomu nezabudnime spomenúť kvalitný 8 Mpix fotoaparát na zadnej strane a 5 Mpix fotoaparát na prednej strane.

Vďaka týmto fotoaparátom zachytíme všetky zážitky vo vynikajúcej kvalite alebo si môžeme natočiť videá v HD kvalite pri rozlíšení 720 x 1 280 bodov, pričom Amoled displej zabezpečí živé a bohaté farby videa.

Prekvapenie vo vnútri

Že ide o ľahký päť palcový smartfón sme si už povedali. Čo však poháňa tento ľahko dostupný smartfón?

Je to štvorjadrový procesor s výkonom 1,2 GHz s veľkosťou RAM 1,5 GB, vďaka čomu si s telefónom užijeme veľa zábavy nielen pri využívaní bežných aplikácií, ale aj pri hraní menej náročných hier. Výhodou je tiež 2 600 mAh batéria, ktorá zabezpečí dlhú výdrž smartfónu.

Navyše je vymeniteľná v prípade potreby. A ak nastane situácia, že sme zabudli smartfón nabiť, je možné zapnúť extrémny šetrič displeja. Osvetlenie displeja sa zníži na minimum, bude čierno-biely, ale stále môžeme využívať volania, SMS správy, ako aj aplikáciu Facebook či vstavaný internetový prehliadač.

Za zmienku určite stojí vnútorná pamäť telefónu, ktorá je celkovo 8 GB a preto nie je potrebné telefón hneď rozšíriť o pamätovú kartu. Pokiaľ sa však rozhodnete o rozšírenie, to je možné do 128 GB pomocou spomínanej pamäťovej karty. A to sa určite oplatí pokiaľ budete do smartfónu zachytávať každý zážitok. Veľkou výhodou je tiež možnosť využívať dve SIM karty.

 

Známe prostredie

Grafické prostredie tohto dostupného smartfónu je ako pri všetkých značkách – Touchwiz, ktoré je niekoľko rokov vyvíjané samotným výrobcom zariadenia.

Preto v ňom nechýba nič, na čo sú priaznivci tejto značky zvyknutý – prispôsobený e-mailový klient, prehľadný denník hovorov a správ, prípadne rýchle odoslanie alebo aj vytočenie hovoru po potiahnutí do niektorej strany. A určite tiež poteší FM rádio.

Záver

Samsung Galaxy J3(2016) je dostupný smartfón, ktorý má čo ponúknuť každému používateľovi. Veľký päťpalcový displej s veľkou pamäťou, kvalitným zadným fotoaparátom a nádherným rozhraním poteší každého, kto hľadá spoľahlivý smartfón v pomere cena – výkon.

Navyše je tento telefón dostupný k programu O2 Paušál Strieborný v rôznych farbách za doplatok dve eurá.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac