Vychytávky týždňa: Samsung Galaxy J6 a príslušenstvo

TOP 5 doplnkov pre váš nový Samsung Galaxy J6.

Smartfón bez príslušenstva sa dnes nenosí. Zariadenie s neoceniteľnými spomienkami vo forme fotografií alebo videí, či s kontaktmi na všetkých vašich známych je potrebné chrániť.

Vybrali sme 5 doplnkov pre váš Samsung Galaxy J6, ktoré ho ochránia, alebo zvýšia pohodlie pri používaní.

Samsung Galaxy J6

Aj keď sa Samsung svojou radou J nezameriava na najnáročnejších zákazníkov, určite v ničom nezaostáva pri bežnom používaní. Oproti svojmu predchodcovi síce vymenil kovové telo za plastové, ide však o veľmi kvalitné spracovanie. Tešiť sa môžete na kvalitný AMOLED infinity displej, 3 GB ram a fotoaparát s rozlíšením až 13 Mpx.

Do e-shopu

Odporúčané príslušenstvo

Slúchadlá Meta Earphoness

K smartfónu neoddeliteľne patria slúchadlá, ktoré využijete pri počúvaní obľúbených skladieb, alebo sledovaní filmov. Samsung neupustil pri J6 od 3,5 mm audio konektoru. Zakúpiť si môžete preto napríklad Slúchadlá Meta Earphoness so zabudovaným mikrofónom a tlačidlom na príjem hovoru, ktoré určite oceníte pri šoférovaní, alebo pri situáciách, kedy potrebujete voľné ruky pri telefonovaní.

Ochranné puzdro Samsung

Smartfón je vždy lepšie ochrániť. Samsung svoje ochranné obaly vyrába z kvalitných materiálov a púzdro zabráni poškodeniu pri pádoch z menšej výšky. Vzhľadom na jeho malú hrúbku sa veľkosť telefónu takmer vôbec nezmení a stále pohodlne padne do ruky.

Ochranné sklo

Okrem ochrany zadného krytu smarfónu nezabúdajte ani na ochranu tej najkrehkejšej časti, displeju. Ideálne je ochranné sklo, ktoré pokrýva celú prednú časť. Esteticky nenarúša dizajn telefónu a po čase si ani neuvedomíte, že nejaké sklo na displeji máte. Jeho tvrdosť spoľahlivo ochráni pred náhodným poškodením, či každodenným opotrebovaním.

Držiak do auta Samsung

Ak smartfon využívate za volantom pre navigáciu či telefonovanie cez handsfree, nezabúdajte na kvalitný stojan. Ten od Samsungu spoľahlivo upevníte na čelné sklo. Pohodlne môžete zmeniť polohu zariadenia na vodorovnú, alebo vertikálnu. Spoľahlivé a pevné uchytenie udrží smartfón na svojom mieste aj pri otrasoch.

Energia aj na cestách: Rýchlo nabíjačka Samsung

Používanie smartfónu ako náhradu navigácie sa môže prejaviť aj na rýchlejšom vybití batérie. O dostatok energie a rýchle nabitie smartfónu na cestách sa postará rýchlo nabíjačka Samsung s dvoma USB konektormi pre nabitie až dvoch smartfónov počas cestovania.

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Video: Ako správne obuť auto

Rasťo Chvála z vás spraví lepšieho vodiča už po pozretí pár videí. Pozrite si prvé z nich, ktoré upozorňuje na dôležitosť správne zvolených pneumatík.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom množstvo dobrých rád aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. V prvom videu za vás otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

V rámci videa odhalí, či si jeho pretekárske auto bude v teste počínať lepšie ako veľké rodinné auto. Povedzte svoj tip a následne si pozrite video plné užitočných rád.

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac

Fotografka radí, ako aj v noci urobiť dobré fotky so smartfónom

Čítaj viac

Notebook na dovolenke netreba, ak máte jeden z týchto 6 tabletov

Čítaj viac