Vychytávky týždňa: Samsung Galaxy J6 a príslušenstvo

TOP 5 doplnkov pre váš nový Samsung Galaxy J6.

Smartfón bez príslušenstva sa dnes nenosí. Zariadenie s neoceniteľnými spomienkami vo forme fotografií alebo videí, či s kontaktmi na všetkých vašich známych je potrebné chrániť.

Vybrali sme 5 doplnkov pre váš Samsung Galaxy J6, ktoré ho ochránia, alebo zvýšia pohodlie pri používaní.

Samsung Galaxy J6

Aj keď sa Samsung svojou radou J nezameriava na najnáročnejších zákazníkov, určite v ničom nezaostáva pri bežnom používaní. Oproti svojmu predchodcovi síce vymenil kovové telo za plastové, ide však o veľmi kvalitné spracovanie. Tešiť sa môžete na kvalitný AMOLED infinity displej, 3 GB ram a fotoaparát s rozlíšením až 13 Mpx.

Do e-shopu

Odporúčané príslušenstvo

Slúchadlá Meta Earphoness

K smartfónu neoddeliteľne patria slúchadlá, ktoré využijete pri počúvaní obľúbených skladieb, alebo sledovaní filmov. Samsung neupustil pri J6 od 3,5 mm audio konektoru. Zakúpiť si môžete preto napríklad Slúchadlá Meta Earphoness so zabudovaným mikrofónom a tlačidlom na príjem hovoru, ktoré určite oceníte pri šoférovaní, alebo pri situáciách, kedy potrebujete voľné ruky pri telefonovaní.

Ochranné puzdro Samsung

Smartfón je vždy lepšie ochrániť. Samsung svoje ochranné obaly vyrába z kvalitných materiálov a púzdro zabráni poškodeniu pri pádoch z menšej výšky. Vzhľadom na jeho malú hrúbku sa veľkosť telefónu takmer vôbec nezmení a stále pohodlne padne do ruky.

Ochranné sklo

Okrem ochrany zadného krytu smarfónu nezabúdajte ani na ochranu tej najkrehkejšej časti, displeju. Ideálne je ochranné sklo, ktoré pokrýva celú prednú časť. Esteticky nenarúša dizajn telefónu a po čase si ani neuvedomíte, že nejaké sklo na displeji máte. Jeho tvrdosť spoľahlivo ochráni pred náhodným poškodením, či každodenným opotrebovaním.

Držiak do auta Samsung

Ak smartfon využívate za volantom pre navigáciu či telefonovanie cez handsfree, nezabúdajte na kvalitný stojan. Ten od Samsungu spoľahlivo upevníte na čelné sklo. Pohodlne môžete zmeniť polohu zariadenia na vodorovnú, alebo vertikálnu. Spoľahlivé a pevné uchytenie udrží smartfón na svojom mieste aj pri otrasoch.

Energia aj na cestách: Rýchlo nabíjačka Samsung

Používanie smartfónu ako náhradu navigácie sa môže prejaviť aj na rýchlejšom vybití batérie. O dostatok energie a rýchle nabitie smartfónu na cestách sa postará rýchlo nabíjačka Samsung s dvoma USB konektormi pre nabitie až dvoch smartfónov počas cestovania.

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

„Potešilo ma intuitívne ovládanie, krásne fotky a herný mód.” Lucia Šicková hodnotí nový Honor View20

Čím si Honor View20 získal spoluzakladateľku herného štúdia Pixel Federation?

Spoluzakladateľke herného štúdia Pixel Federation sme na skúšku požičali nový Honor View20. Aj keď sa Lucia Šicková považuje za skalnú fanúšičku Apple, vie si bez problémov predstaviť fungovanie s novinkou od Honoru. Očarili ju hlavne živé farby fotiek a ideálny hardvér na hry.

Prvé dojmy

Telefón je ľahší ako môj iPhone 8 a veľmi dobre sa drží v ruke. Na snímač odtlačkov na zadnej strane by som si zvykala ťažšie, ale viem si s ním v pohode predstaviť fungovanie, je to celkom prirodzené. Páči sa mi aj veľký displej, na ktorom okrúhly výrez nepôsobí rušivo.

Fotoaparát

Veľmi rada fotím a kvalita fotoaparátu ma potešila. Fotky majú pekné živé farby a aj keď zvyknem používať sofistikovanejšie nástroje na úpravu, s natívnym fotoeditorom sa dobre pracuje.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
Honor View20 nie je obyčajným duálnym fotoaparátom. Okrem veľmi kvalitnej 48 Mpx hlavnej kamery má aj senzor s technológiou Time of Flight, ktorá umožňuje mapovať objekty v 3D a následne ich meniť.”

Ovládanie

Používateľský zážitok je veľmi intuitívny. Napriek tomu, že som Apple človek, nemala som žiadne problémy s ovládaním. Zaujali ma aj netradičné gestá pomocou hánky na ruke.

Bavilo ma robiť hánkou písmená, ktoré mi otvárali moje najviac používané aplikácie. Nechala som si prednastavené písmeno C na otváranie fotoaparátu, k písmenu S som si priradila Slack a K mi otváralo kalendár.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
Mimoriadne intuitívne ovládanie má na svedomí nové Magic UI, ktoré prináša aj veľmi prispôsobiteľné ovládanie gestami a prepojenie s umelou inteligenciou. ”

Zobrazenie

Veľkou výhodou je možnosť pripojenia telefónu na väčšiu obrazovku. Či už pri práci, alebo pri video streamovacích appkách. Veľa cestujem a ako pracovný nástroj používam iPad, ktorého kópiou je zároveň môj telefón. Robím veľa prezentácii, takže možnosť preniesť menšie zariadenie na väčší displej je skvelé.

Hlavne ak k tomu pridáme super Split Screen funkciu, vďaka ktorej viem využívať dve appky súčasne.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
„Model Honor View20 má 6,4” All-view displej, vďaka ktorému je takmer celá predná strana venovaná len tomu, čo chcete vidieť. Výrez pre prednú kameru má len 4,5 mm a nepôsobí rušivo.”

Hry

Pre mňa sú na telefóne veľmi dôležité hry, mám ich vždy rozohratých niekoľko. Cením si možnosť spravovať všetky hry na jednom mieste aj prepnutie telefónu do herného módu.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
„Hoci tak na prvý pohľad nevyzerá, Honor View20 je aj výborným herným telefónom. Dokazuje to výkonný čip, unikátna technológia chladenia  alebo dodatočná wi-fi anténa umiestnená v strede telefónu. ”

Celkové hodnotenie

Honor View20 robí krásne fotky, má intuitívne ovládanie a dobre padne do ruky. Navyše sa veľmi rýchlo nabíja, 50 % baterky je nabitých približne za 30 minút. Aj keď sa mi to ako vernému iPhone používateľovi ťažko hovorí, viem si predstaviť, že by som tento telefón používala naďalej.

Lucia Šicková je spoluzakladateľkou Pixel Federation. Šíri osvetu o hrách a je presvedčená, že videohry sú dobrým vzdelávacím nástrojom. Je projektovou manažérkou iniciatívy Pixel Federation – Edufactory, ktorá si kladie za cieľ podporovať inovácie vo vzdelávaní na Slovensku a zároveň odovzdávať know-how v tejto oblasti.


Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové