Férová Nadácia O2 podporí projekty, ktoré vzdelávajú deti a učiteľov online

Nadácia svojím tohtoročným grantom reaguje na aktuálne dianie. V rámci nové ročníka, ktorý nesie názov O2 Digitálna škola, podporí projekty, ktoré sú zamerané na inovatívne digitálne vzdelávanie.

Keďže výučba detí sa zo dňa na deň presunula zo škôl do domácností, rozhodla sa Férová Nadácia O2 tento rok zamerať práve na digitálne vzdelávacie iniciatívy a vybrané projekty podporiť celkovou sumou 50 000 €.

Nadácia sa v rámci svojich aktivít venuje téme vzdelávania dlhodobo a pravidelne podporuje projekty, ktoré využívajú kreatívne a netradičné metódy. Zároveň podporuje rozvoj kritického myslenia detí a mladých ľudí.

V minulosti napríklad podporila projekt O2 Radostná škola Daniela Heviera, v rámci ktorého ukazuje, že vyučovacie hodiny rôznych predmetov sa môžu viesť aj inovatívnym a zábavným štýlom.

Nadácia podporí najmä projekty, ktoré môže využiť celé Slovensko

„Táto situácia nás všetkých zastihla nepripravených, systém výučby nevynímajúc. Preto sme sa rozhodli podporiť sumou 50 000 € také online platformy, iniciatívy a projekty, ktoré otázku digitálneho vzdelávania na diaľku riešia koncepčne a systematicky,“ vysvetľuje Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2 Slovakia, ktorá je zodpovedná aj za Férovú nadáciu O2.

„Podporíme predovšetkým riešenia, ktoré budú celoslovensky aplikovateľné a poslúžia čo najširšej skupine,“ dopĺňa.

Šancu majú aj projekty, ktoré pomôžu učiteľom efektívne pracovať online

V rámci grantu O2 Digitálna škola chce nadácia podporiť aj také projekty, ktoré úspešne aplikujú riešenia z oblasti biznisu či práce z domu a dajú sa aplikovať aj v oblasti digitálnej výučby.

„Budeme radi, ak príde čo najviac projektov, a to nielen takých, ktoré sa venujú digitálnemu vzdelávaniu detí, ale pomáhajú aj učiteľom adaptovať sa na nové podmienky online vzdelávania a naučia ich, ako s deťmi efektívne pracovať aj na diaľku,“ hovorí Peter Gažík, generálny riaditeľ O2 Slovakia a predseda správnej rady Férovej Nadácie O2.

Ako sa prihlásiť

Máte projekt, ktorý sa venuje digitálnemu vzdelávaniu alebo máte zaujímavý nápad? Do grantového programu O2 Digitálna škola sa môžete prihlásiť prostredníctvom online formulára do 12. apríla 2020 na www.o2.sk/digitálna-skola.

Pred podaním prihlášky odporúčame preštudovať si štatút grantového programu na stránke Férovej Nadácie O2.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Získajte praktické príslušenstvo ako darček: 3 skvelé ponuky od O2

Kúpte si vybrané zariadenia cez O2 E-shop a skvelí pomocníci ako darček môžu byť vaši.

Zvažujete kúpu nového zariadenia alebo vám dosluhuje starý smartfón a prišiel čas vymeniť ho za nový? O2 si pre všetkých nových aj existujúcich zákazníkov pripravilo špeciálne ponuky, vďaka ktorým získate k vybraným zariadeniam aj darček vo forme praktického doplnkového sortimentu. 

Všetky ponuky sa vzťahujú na objednávky online prostredníctvom O2 E-shopu a platia do vypredania zásob.

Prémiový alebo štýlový? V našom výbere obľúbených smartfónov si každý nájde niečo pre seba. Chcem si pozrieť

Xiaomi Redmi 8A + ochranné sklo + knižkové puzdro

Špeciálna ponuka sa vzťahuje na kúpu zariadenia Xiaomi Redmi 8A, ktorý vás očarí nielen svojím spracovaním, ale aj peknými fotkami. K smartfónu teraz získate ochranné sklo a knižkové puzdro, ktoré zariadenie ochránia pred prípadným poškodením.

Červený smartfón Xiaomi Redmi 8A si spolu s príslušenstvom ako darček môžete objednať na tejto linke.

Huawei P30 lite + ochranné sklo + ochranné puzdro

Ak uvažujete o kúpe zariadenie od Huawei, môžete využiť ďalšiu špeciálnu ponuku. Pri kúpe zariadenia Huawei P30 lite, ktoré vyniká kvalitnými fotkami, dostane každý zákazník darček – ochranné sklo aj ochranné puzdro.

Biely smartfón Huawei P30 si spolu s príslušenstvom môžete objednať na tomto mieste.

Huawei P smart 2019 + ochranné sklo + ochranné puzdro

Ochranné puzdro a ochranné sklo získate ako darček aj pri kúpe smartfónu Huawei P smart 2019, ktoré ponúka dobrú kvalitu za výnimočne nízku cenu.

Smartfón Huawei P smart 2019 v čiernej farbe spolu so sklom a s puzdrom ako darček si môžete objednať na tomto mieste, fialový variant aj s darčekmi je dostupný na tomto linku.

Využite špeciálne ponuky na zariadenia od O2 a objednajte si nový smartfón z pohodlia svojho domova cez O2 E-shop. Ponuka platí do vypredania zásob. Všetky 3 spomenuté smartfóny môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok už od 0 €.


Férová Nadácia O2 podporí projekty, ktoré vzdelávajú deti a učiteľov online

Čítaj viac

Získajte praktické príslušenstvo ako darček: 3 skvelé ponuky od O2

Čítaj viac

Silné heslo a opatrnosť na verejnej Wi-Fi. Ako si najlepšie zabezpečiť smartfón

Čítaj viac