Oslávte 20-te narodeniny skupiny IMT Smile sériou koncertov hiSTORY

Významné výročie slovenskej kapely, ktorá sa za roky svojej tvorby stala stálicou našich domácností, si môžete užiť vo veľkom štýle. IMT Smile totiž plánujú v košickej Steel Aréne jubilejný koncert.

Výročné koncerty budú naviac vyzerať presne tak, ako začiatky kapely a v divákoch tak evokovať nostalgické spomienky. IMT Smile sa predstaví v pôvodnej zostave, ktorá sa skladá z Ivana Táslera, Mira Táslera, Kataríny Knechtovej, Petra Biča a Martina Migaša. Navyše bude obohatená o jej dnešných členov: Tomáša Slávika, Ivana Kormaňáka a Petra Bartolíka.

Choreografia bude vedená pod taktovkou Jána Ďurovčíka a objavia sa aj hostia, ktorí kapelu za dvadsať rokov pomáhali tvarovať: Marián Čekovský, Martin Valihora, Tomi Okres, Slovenské Divadlo Tanca, moderátor Michal Hudák, a mnohí ďalší. Dokonca sa na pódiu predvedú aj sólisti z Lúčnice, keďže ich slávne prepojenie s kapelou pred pár rokmi zožalo obrovský úspech.

Šou budú okrem skvelej hudby, choreografie a hostí sprevádzať aj LED projekcie unikátnych záberov z histórie kapely, ktoré doteraz fanúšikovia nemali možnosť vidieť. Apelovať sa bude teda na všetky zmysly a vy si budete môcť spolu so spevákmi zanôtiť na legendárne piesne, od Ciest druhej triedy, cez Bozk, Ľudia nie sú zlí, až po Opri sa o mňa a Kým stúpa dym.

Séria koncertov bude mať dve dejiská: v bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu a košickej Steel Aréne.

Prvé lístky na jubilejnú hiSTORY v predaji už teraz

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na košický koncert skôr ako ostatní. Prednostný predaj začne 18. októbra o 9:00 a bude trvať do 20. októbra, takisto do 9:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Kúsok od Bánoviec nad Bebravou leží málo známy hrad s pôsobivou atmosférou

Impozantná zrúcanina prekvapí skvostnými výhľadmi na Strážovské vrchy.

Spomedzi hradov v románskom slohu patrí na Slovensku medzi najhodnotnejšie a výhľady, ktoré sa z neho črtajú na okolité Strážovské vrchy sú nezameniteľné.

V okrese Bánovce nad Bebravou, približne tri hodiny pešo od obce Uhrovec, sa na strmom kopci týči zrúcanina Uhroveckého hradu.

Vďaka pomerne neprístupnej polohe ho v priebehu dejín nepostretli vážnejšie nájazdy nepriateľských vojsk.

Uhrovecký hrad

Pustnúť začal až od 18. storočia, kedy ho definitívne opustil chorvátsky šľachtický rod Zayovcov. A tak, hoci bol postavený v 13. storočí, je stále pomerne dobre zachovaný.

Neprístupná poloha tento hrad najprv chránila, neskôr bola dôvodom jeho skazy. Dnes je to jeden z dôvodov, prečo tento poklad mnoho turistov stále neobjavilo.

Výhľad na Strážovské vrchy

Pritom spomedzi hradov v románskom slohu patrí na Slovensku medzi najhodnotnejšie a výhľady, ktoré sa z neho črtajú na okolité Strážovské vrchy sú nezameniteľné.

Ak tu zavítate na výlet, nezabudnite sa po ceste naspäť zastaviť aj v obci Uhrovec, pri rodnom dome Ľudovíta Štúra a zároveň Alexandra Dubčeka, ktorý sa vďaka zhode okolností narodil o storočie neskôr na rovnakom mieste.

Rodinný dom Ľ. Štúra a A. Dubčeka

Bánovce nad Bebravou na mape rýchleho internetu

Vďaka vysokorýchlostnému pripojeniu 4G LTE sú odteraz obyvatelia Bánoviec nad Bebravou prepojení s celým svetom viac ako kedykoľvek predtým.

Od tejto jesene Bánovce nad Bebravou patria medzi slovenské mestá a obce s najrýchlejším mobilným internetovým pripojením na Slovensku. Aby ste si mohli užiť vysokorýchlostný internet od O2 naplno, potrebujete telefón alebo tablet s podporou 4G LTE a 4G LTE SIM kartu.
Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4GLTE.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Lifetech: Čo je nové