Skupina Fallgrapp mieri na turné po Slovensku

Elektronika, pri ktorej počúvaní sa nemusíte hanbiť, valcuje domácu scénu a vyhrala už niekoľko ocenení. Teraz vyráža na česko-slovenské turné a vy môžete byť pri tom.

Muzikanti z Dubnice nad Váhom dokazujú, že nemusíte spievať po anglicky, aby ste sa dokázali vyrovnať zahraničnej konkurencii. Ak ste o nich ešte nepočuli, je najvyšší čas ich spoznať.

Za celým projektom stojí producent Juraj Liška, ktorý sa v elektronicko-akustickej skupine okrem produkcie venuje aj textom. Zvyšok zoskupenia hrá okrem bežnej basgitary či bicích aj na menej očakávaných nástrojoch – v ich piesňach začujete aj husle či perkusie. Kombinácia hudobnej klasiky a moderny obohatená o lyrické texty je ideálny mix pre každého fanúšika súčasnej indietronicy.

Skupina Fallgrapp má na konte debutový album Rieka z roku 2014, ktorý získal na Radio Head Awards 2014 viacero ocenení (Album roka, Debut roka, Singel roka, Nahrávka roka v kategórii Elektronická hudba) a len album V hmle, ktorý vyšiel nedávno koncom marca. Koncertovali už aj na našich najväčších festivaloch, na Pohode aj Grape. Pravidelne ich hudbu hrajú na slovenských aj zahraničných rádiách.

So svojou zasnenou elektronickou hudbou sa idú predstaviť celému Slovensku. Ak ste si doteraz mysleli, že naša indie scéna vám nemá čo ponúknuť, nechajte sa presvedčiť o opaku a navštívte jeden z ich koncertov.

Prvé lístky na turné v prednostnom predaji už teraz

Kapela v najbližších mesiacoch navštívi celkovo 10 miest na Slovensku aj Česku. Ako naši zákazníci si môžete vďaka O2 Momentom zabezpečiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predpredaji. Ponuka platí pre koncerty 5. 5. v Prešove, 6. 5. v Košiciach, 12. 5. v Nitre, 18. 5. v Bratislave a 19. 5. v Banskej Bystrici.

Stačí, ak medzi 10. aprílom (od 9:00) a 12. aprílom (do 9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na koncert budú vaše.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

12 nadupaných hitov, ktoré oživia váš playlist na behanie

Tieto skladby vám doplnia sily na ďalšie kilometre.

Ak ste bežci, ktorí bez slúchadiel v ušiach neodbehnú ani na autobus, hudba vás dokáže správne naladiť a nabudiť, tento článok je práve pre vás. Oživte si opočúvaný playlist týmito peckami.

Pre rockové srdcia

Ak vaše srdce správne rozpumpujú mocné gitarové riffy, tieto skladby vás dostanú do toho správneho tempa.

Kings of Leon – Red Morning Lights

Foo Fighters – All My Life

 

Hip-hopové bangre

Nie vždy to musí byť motivačný text, niekedy proste stačí, keď to šľape od začiatku až do konca.

DJ Shadow feat. Run The Jewels – Nobody Speak

DMS – INTRO

 

Klasika nad zlato

Klasická hudba vám pomôže pri sústredení či tvorení. Skúste ju ale spojiť s vaším bežeckým tempom. Koncentráciu pri výkone posuniete na iný level.

Vivaldi – Winter

Ludovico Enaudi – Nuvole Bianche

 

Romantické duše

Aj pomalšie melódie vedia naštartovať ťažký tréning.

The Verve – Bitter Sweet Symphony

Tame Impala – Why Won’t They Talk To Me?

 

Filmoví nadšenci

Niet lepších soundtrackov, ako tie, ktoré si púšťate ešte roky po tom, ako vyjde film. Na čo myslíte počas behu? Skúste si pustiť hudbu z vašich obľúbených scén a preniesť sa na chvíľu do sveta filmových hrdinov.

Iggy Pop – Lust For Life

Moby – Flower

 

A niečo na struhujúci finiš

Cieľ je už nadosah a váš tep sa blíži k drumandbassovému BPM. Posledné minúty určite dáte s týmito energickými bombami.

Ed Rush & Optical – Chubrub

Bad Company – The Pulse

Vypočujte si obľúbenú hudbu kdekoľvek

Odteraz už aj počúvanie hudby online cez mobilné dáta nie je ničím nemysliteľným. Pokojne si doprajte celé hodiny hudby, hoci aj počas behu. Ak ste aj vy z tých, ktorí strávia viac času online, než s telefónom pri uchu, poďte si pozrieť ponuku nových dátových paušálov od O2 a už sa v ničom neobmedzujte.

Potrebujete poradiť s výberom
programu O2 Dáta?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme
vám v priebehu najbližšieho pracovného dňa.

Ďakujeme. Zavoláme vám.

Lifetech: Čo je nové