Skupina Fallgrapp mieri na turné po Slovensku

Elektronika, pri ktorej počúvaní sa nemusíte hanbiť, valcuje domácu scénu a vyhrala už niekoľko ocenení. Teraz vyráža na česko-slovenské turné a vy môžete byť pri tom.

Muzikanti z Dubnice nad Váhom dokazujú, že nemusíte spievať po anglicky, aby ste sa dokázali vyrovnať zahraničnej konkurencii. Ak ste o nich ešte nepočuli, je najvyšší čas ich spoznať.

Za celým projektom stojí producent Juraj Liška, ktorý sa v elektronicko-akustickej skupine okrem produkcie venuje aj textom. Zvyšok zoskupenia hrá okrem bežnej basgitary či bicích aj na menej očakávaných nástrojoch – v ich piesňach začujete aj husle či perkusie. Kombinácia hudobnej klasiky a moderny obohatená o lyrické texty je ideálny mix pre každého fanúšika súčasnej indietronicy.

Skupina Fallgrapp má na konte debutový album Rieka z roku 2014, ktorý získal na Radio Head Awards 2014 viacero ocenení (Album roka, Debut roka, Singel roka, Nahrávka roka v kategórii Elektronická hudba) a len album V hmle, ktorý vyšiel nedávno koncom marca. Koncertovali už aj na našich najväčších festivaloch, na Pohode aj Grape. Pravidelne ich hudbu hrajú na slovenských aj zahraničných rádiách.

So svojou zasnenou elektronickou hudbou sa idú predstaviť celému Slovensku. Ak ste si doteraz mysleli, že naša indie scéna vám nemá čo ponúknuť, nechajte sa presvedčiť o opaku a navštívte jeden z ich koncertov.

Prvé lístky na turné v prednostnom predaji už teraz

Kapela v najbližších mesiacoch navštívi celkovo 10 miest na Slovensku aj Česku. Ako naši zákazníci si môžete vďaka O2 Momentom zabezpečiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predpredaji. Ponuka platí pre koncerty 5. 5. v Prešove, 6. 5. v Košiciach, 12. 5. v Nitre, 18. 5. v Bratislave a 19. 5. v Banskej Bystrici.

Stačí, ak medzi 10. aprílom (od 9:00) a 12. aprílom (do 9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na koncert budú vaše.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac