Skupina Fallgrapp mieri na turné po Slovensku

Elektronika, pri ktorej počúvaní sa nemusíte hanbiť, valcuje domácu scénu a vyhrala už niekoľko ocenení. Teraz vyráža na česko-slovenské turné a vy môžete byť pri tom.

Muzikanti z Dubnice nad Váhom dokazujú, že nemusíte spievať po anglicky, aby ste sa dokázali vyrovnať zahraničnej konkurencii. Ak ste o nich ešte nepočuli, je najvyšší čas ich spoznať.

Za celým projektom stojí producent Juraj Liška, ktorý sa v elektronicko-akustickej skupine okrem produkcie venuje aj textom. Zvyšok zoskupenia hrá okrem bežnej basgitary či bicích aj na menej očakávaných nástrojoch – v ich piesňach začujete aj husle či perkusie. Kombinácia hudobnej klasiky a moderny obohatená o lyrické texty je ideálny mix pre každého fanúšika súčasnej indietronicy.

Skupina Fallgrapp má na konte debutový album Rieka z roku 2014, ktorý získal na Radio Head Awards 2014 viacero ocenení (Album roka, Debut roka, Singel roka, Nahrávka roka v kategórii Elektronická hudba) a len album V hmle, ktorý vyšiel nedávno koncom marca. Koncertovali už aj na našich najväčších festivaloch, na Pohode aj Grape. Pravidelne ich hudbu hrajú na slovenských aj zahraničných rádiách.

So svojou zasnenou elektronickou hudbou sa idú predstaviť celému Slovensku. Ak ste si doteraz mysleli, že naša indie scéna vám nemá čo ponúknuť, nechajte sa presvedčiť o opaku a navštívte jeden z ich koncertov.

Prvé lístky na turné v prednostnom predaji už teraz

Kapela v najbližších mesiacoch navštívi celkovo 10 miest na Slovensku aj Česku. Ako naši zákazníci si môžete vďaka O2 Momentom zabezpečiť lístky na pripravované turné v exkluzívnom predpredaji. Ponuka platí pre koncerty 5. 5. v Prešove, 6. 5. v Košiciach, 12. 5. v Nitre, 18. 5. v Bratislave a 19. 5. v Banskej Bystrici.

Stačí, ak medzi 10. aprílom (od 9:00) a 12. aprílom (do 9:00) zadáte svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod. Pošleme vám kód, ktorý vložíte pri kúpe vstupeniek cez Extra výhody a lístky na koncert budú vaše.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac