Dáta na prvom mieste: Vyberte si paušál, ktorý má to, čo najviac využívate

Už nemusíte striehnuť na spotrebu aplikácií, ani hľadať najbližšiu kaviareň, aby ste si stiahli maily a pozreli nové správy.

Desať rokov je doba, za ktorú sa v ľudskom živote zmení veľa. Ak sa pozrieme na to, ako spolu komunikujme cez mobily, tak prakticky neostal „kameň na kameni”.

Zbohom tlačidlá, vitaj dotykový displej

Takto pred desiatimi rokmi sme stále dávali zabrať tlačidlovým klávesniciam pri písaní SMSiek, keď sa odrazu zjavil prvý smartfón. Prišiel nový štandard, a my sme sa onedlho učili ťukať do malých dotykových gombíkov. A nielen to. Naučili sme sa nakupovať cez mobil, platiť ním v obchode, využívať nespočetné funkcie nových aplikácií. Dnes úplne bežné veci.

Dostupnosť rýchlej WiFi, mobilných dát, Facebooku a ďalších bezplatných aplikácií na chat spôsobila to, že sme začali menej telefonovať a SMSkovať. Stále síce prenášame hlas a text, len iným spôsobom – cez internet.

Navyše, do mobilov sa dostali nové formáty ako graficky náročné hry či videá. Čím je však obsah vizuálne prepracovanejší, tým viac náročný je na objem prenesených dát. Dostupnosť WiFi sa síce v posledných rokoch zvýšila, no predsa len, nie vždy je čas ísť niekam do kaviarne, o bezpečnosti nehovoriac.

Nie všetci potrebujeme neobmedzené volania

Všetky tieto veci mali za následok to, že z neobmedzených volaní a SMS už bežný majiteľ smartfónu neskáče od radosti po plafón.

Preto sa O2 rozhodlo prísť na trh s novými dátovými paušálmi, ktoré idú s dobou. Už nemusíte striehnuť na spotrebu aplikácií, ani hľadať najbližšiu kaviareň, aby ste si stiahli maily a pozreli nové správy.

Modré, Strieborné a Zlaté O2 Dáta vám ponúkajú od 4 do 16 gigabajtov dát na pohodlné surfovanie v superrýchlej 4G sieti so širokým pokrytím. Pritom stále môžete telefonovať a SMSkovať a platiť iba za to, čo prevoláte. Navyše, v O2 máte aj bonus na nový telefón, tak ako pri hlasových paušáloch. Načo sa teda zbytočne obmedzovať v tom, čo používate najviac?

Pre viac informácií o našich dátových paušáloch kliknite sem.

Potrebujete poradiť s výberom
programu O2 Dáta?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme
vám v priebehu najbližšieho pracovného dňa.

Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac