Bez týchto filmov by Vianoce neboli Vianoce

Niektoré sú klišé, na iných sa rovnako z chuti zasmejeme už po stýkrát, no všetky z nich k tomu vianočnému čaru bezpochyby patria.

K Vianociam patrí okrem rodiny, lásky, dobrého jedla a darčekov aj čas pohody, ktorí si mnohí spájajú najmä so zaslúženým oddychom s nohami vyloženými pred televíznymi obrazovkami.

Sú filmy, ktoré každý z nás videl najmenej desaťkrát, a hlášky z nich vieme naspamäť, no aj napriek tomu sa každý rok netrpezlivo tešíme na moment, keď si ich pozrieme v kruhu najbližších.

 

Pelíšky (1999)

Jedna z najobľúbenejších československých komédií, ktorá baví celé generácie. Nezabudnuteľné scény, ktoré sú až príliš živé na to, aby neboli pravdou. Pelíšky sú tragikomédiou, ktorej veríme každé jedno slovo, pretože prináša až príliš dokonalo ľudský pohľad na koniec 60. rokov.

 

Láska nebeská (2003)

Romantická komédia, ktorá dokazuje, že láska je naozaj všade okolo nás, no vie spôsobiť poriadny chaos. Predvianočný Londýn, romantické, no aj smutné príbehy plné zamotaných vzťahov. Láska nebeská si získala aj tých, ktorí romantickým filmom vôbec neholdujú.

 

Tri oriešky pre Popolušku (1973)

Ak by sme mali vymenovať klenoty československej filmovej tvorby, Tri oriešky pre Popolušku by medzi nimi nemohli chýbať. Obľúbená rozprávka v sebe nesie presne to, o čom Vianoce majú byť. Mladučkú Libušu Šafránkovú a Pavla Trávnička v podaní hlavných hrdinov si zamilovali nielen u nás, ale aj v Nemecku, Švajčiarsku či Škandinávii.

S O2 TV v mobile si môžete všetky vianočné filmy alebo rozprávky pripomenúť ešte 50 hodín po ich odvysielaní. O2 TV v mobile si nainštalujete podľa tohto návodu.

 

Perinbaba (1985)

Krásna, miestami až strašidelná rozprávka, v ktorej sa mieša priateľstvo, láska, emócie, ale aj zrada a smrť. Len málokto vie, že hlavnú postavu v rozprávke od Juraja Jakubiska stvárnila talianska hviezda, herečka Giulietta Masina.

 

Sám doma (1990)

Osemročný Kevin, ktorého rodičia zabudnú na letisku je jednou z najobľúbenejších detských filmových postáv. Momentom, keď rodina McCalisterových nastúpi do lietadla bez najmladšieho člena, začína poriadne dobrodružstvo. Kým sa Kevinova matka snaží nezblázniť, malý hrdina bojuje proti miestnym zlodejom. Tí ale netušia, s kým majú dočinenia a poriadne sa im to vypomstí.

 

Mrázik (1964)

Asi najznámejší ruský film, ktorý si z televíznych obrazoviek pamätáme už od útleho detstva. Na vianočných obrazovkách ho stretávame už od roku 1964. Rozprávkový deduško Mrázik, skromná Nastenka aj pyšný Ivan, robia z tradičnej ruskej rozprávky srdcovku pre celé generácie.

 

S tebou ma baví svet (1982)

Jedna z najobľúbenejších komédií, na ktorú nedajú Česi a Slováci dopustiť. Pánska jazda troch otcov, ktorí sa vyberú bez manželiek na hory so svojimi ratolesťami sľubuje už na začiatku poriadnu dávku adrenalínu a humorných situácii. V roku 1998 bola táto snímka plná nezabudnuteľných hlášok vyhlásená za komédiu storočia.

Sledujte svoje obľúbené vianočné filmy nielen v televízii, ale aj na mobile, tablete či v počítači. Pokojne aj rôzne stanice naraz. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Návod na O2 TV v mobile: Aktivujte si prístup k filmom, dokumentom a športovým prenosom

Chcete si večer pozrieť športový záznam, ktorý išiel počas dňa, dokument zo včera alebo dobrý film? Tu je návod, ako si aktivovať službu O2 TV v mobile.

O2 TV je nová služba od O2, vďaka ktorej máte každý večer k dispozícii čerstvý výber dokumentov, športových prenosov, filmov a televíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete vo svojom mobile pozrieť program viac ako 30 televíznych kanálov až 7 dní po jeho odvysielaní. Denne tak máte na výber niekoľko stoviek programov, dokumentov a filmov.

Televízne stanice môžete sledovať aj naživo, prípadne si nahrať až 100 hodín programu a pozrieť si ho kedykoľvek počas nasledujúcich 30 dní.

Ako si aktivujem O2 TV v mobile?

Existujú dve možnosti, ako si vo svojom mobile či tablete môžete užiť obľúbené filmy a relácie.

Možnosť 1. je pre tých, ktorí majú od O2 fakturovaný program.

Ak patríte k zákazníkom O2, jednoducho navštívte aplikáciu Moje O2 a po prihlásení si aktivujte službu O2 TV v mobile.

 

Možnosť 2. je pre tých, ktorí od O2 fakturovaný program nemajú.

V tomto prípade navštívte stránku O2 TV a kliknite na tlačidlo „Chcem mať O2 TV v mobile“. Následne si k službe vyberte program, odporúčame vám Strieborný O2 Paušál s O2 TV v mobile.

 

V oboch prípadoch dostanete aktivačnú SMS a e-mail s prihlasovacím PIN-om. Potom si stiahnite appku O2 TV z Google Play, App Store alebo www.o2tv.sk.

Takto vyzerá O2 TV po prihlásení

Vďaka tejto službe máte denne na výber desiatky dokumentov, množstvo športových prenosov, filmovtelevíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete každý deň vo svojom mobile vychutnať 7-dňové spätné prehrávanie viac ako 30 televíznych kanálov.

Všetky kanály môžete, samozrejme, sledovať aj naživo a 10 z nich v HD kvalite.

Často kladené otázky

Može si službu aktivovať ktokoľvek?

Stačí, ak ste zákazníkom O2. Služba je bez viazanosti a cena programu je len 5 €. Aktivujte si ju na tejto stránke.

Potrebujete pomoc s nastavením O2 TV vo vašom mobile?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Čo v prípade, ak nie som v O2?

Žiadny problém. Jednoducho si preneste svoje číslo do O2 a v prípade zmluvnej pokuty vám O2 pošle na účet peniaze až do výšky 150 € na jej pokrytie. Podrobné informácie o prenose čísla nájdete na tejto stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Lifetech: Čo je nové