Klipy slovenských kapiel, ktoré môžu konkurovať aj zahraničiu

Tieto slovenské videoklipy sa môžu pochváliť kvalitnou produkciou a nápaditým spracovaním.

Ak by sme k nim nepočuli slovenskú hudbu, pri niektorých by nás možno ani nenapadlo, že vznikli na Slovensku. Vďaka šikovným kreatívcom máme aj doma videoklipy, ktoré v sebe majú prvky svetového formátu.

novými dátovými paušálmi od O2 môžete sledovať aj hudobné videoklipy kdekoľvek bez obmedzovania. Pozrite si tie najlepšie vizuálne zábery k úspešným slovenským piesňam.

Para – Linda

Jednoduchý nápad, emóciami nabité zábery. Na klipe od Pary pracovali Lousy Auber a kameraman Viktor Cicko. Zobrazuje niekoľko bozkávajúcich sa párov, medzi ktorými sa ocitli aj známe osobnosti z umeleckej scény.

Fishface – Promise

Čiernobiely videoklip z Pop Štúdia Victora Cicka je plný dynamiky a tajomnej atmosféry. Kapela Fishface priniesla na slovenskú scénu formát svetovej kvality.

Billy Barman – Sloboda

Klip k piesni Sloboda z najnovšieho albumu Dýchajúce obrazy režíroval Lousy Amber. V záberoch nájdeme vizuálne spracované motívy slobody či mladosti, symbolizované napríklad aj horiacim autom.

Vymeňte svoj paušál za O2 Dáta a pozerajte viac videí ako kedykoľvek predtým. Viac info.

Jimmy Pé – Hudson River

Slovenský producent Jimmý Pé prerazil svojou tvorbou aj za hranicami Slovenska. V klipe ku skladbe Hudson River vystupovali tanečníci z Kenya National Theatre a natáčal sa až v Afrike. Dramatické zábery zo slumov v Nairobi má na svedomí režisér Braňo Vincze.

Bad Karma Boy – Palmy

Bad Karma Boy sa najnovšou skladbou posúvajú bližšie k elektronike. Osobitú atmosféru a minimilistické spracovanie dopĺňa klip od režiséra Viktora Cicka.

Katarzia – Hodinový hotel

Odvážny klip slovenskej speváčky z najnovšieho albumu Agnostika zaujme najmä dávkou extravagancie. Príbeh, odohrávajúci sa na okraji mesta, zobrazuje podľa speváčky ľudí inhalujúcich “plyn lásky”. Autorom klipu je český režisér Tomáš Bláha.

Jana Kirschner – Duch mesta (Fallgrap remix)

Klip k remixu skladby Duch mesta je postavený na vizuálnych metaforách a portrétoch ľudí. O kameru sa postaral Victor Cicko v spolupráci s režisérom Braňom Vinczem. Výsledkom je nočný videoklip so snovou atmosférou.

Sledujte slovenské videoklipy kdekoľvek

Odteraz už aj sledovanie videí cez mobilné dáta nie je ničím nemysliteľným. Pokojne sledujte sledujte hudobné videoklipy kdekoľvek a kedykoľvek. Poďte si pozrieť ponuku nových dátových paušálov od O2 a už sa v ničom neobmedzujte.

Modré O2 Dáta

4 GBdát/mes.
15 €mes.
 • 72 € na zariadenie
 • 5 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
4 GB
 dát / mes.
+
72 €
na zariadenie
alebo
5 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
15 €
/ mes.

Strieborné O2 Dáta

8 GBdát/mes.
20 €mes.
 • 120 € na zariadenie
 • 10 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
8 GB
 dát / mes.
+
120 €
na zariadenie
alebo
10 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
20 €
/ mes.

Zlaté O2 Dáta

16 GBdát/mes.
30 €mes.
 • 168 € na zariadenie
 • 20 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
16 GB
 dát / mes.
+
168 €
na zariadenie
alebo
20 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
30 €
/ mes.

 

Potrebujete poradiť s výberom
programu O2 Dáta?

Nechajte nám vaše telefónne číslo,
my vám zavoláme v priebehu najbližšieho
pracovného dňa a ochotne vám pomôžeme
vybrať najvýhodnejšiu možnosť.

Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Týchto 10 užitočných pomocníkov si viete pomocou 3D tlačiarne vytlačiť doma aj vy

O 3D tlačiarňach ste už určite počuli. Dnes vám ukážeme, že dokážu vyrobiť mnoho praktických vecí do vašej domácnosti.

Tlač v troch rozmeroch je vo vývoji už 30 rokov, no len v posledných rokoch zažíva 3D tlačiareň skutočný boom. Od vedeckého nástroja sa prepracovala k statusu domáceho spotrebiča, ktorý sa stane vašou mini továrňou. Ukážeme vám, čo všetko si môžete vytlačiť doma aj vy.

1. Tajná zásuvka v poličke

Ak držíte doma hotovosť či menšie cennosti, je toto riešenie práve pre vás. Menej nákladné ako trezor, stále elegantné a veľmi jednoduché na výrobu.  Bežná 3D tlačiareň vám tento užitočný bytový doplnok s rozmermi 135 x 62 x 18 mm vyrobí do 5 hodín a potom ho len stačí namontovať ako akúkoľvek inú poličku. Plány na jej tlač si môžete stiahnuť bezplatne.

2. Západka na dvere

Západka je z plastu a pred zlodejom či hrubou silou vás ochrániť nemôže. Ak ale potrebujete len zabezpečiť skrinku alebo dvere vo vnútri domu, je ideálnym riešením. Stačí pár skrutiek a je to.

3. Škrabka na ľad a sneh

Ani sa nenazdáme a o pár mesiacov je zima späť. S 3D tlačiarňou sa môžete zásobiť škrabkami z pevného plastu. Bezplatný manuál vám zabezpečí rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa pripraviť na prvé ranné mrazy.

4. Držiak na SD karty a USB

Túto maličkosť ocenia hlavne fotografi. Ak pracujete s väčším množstvom SD kariet či USB kľúčov, tento držiak určite oceníte. Zmestí sa doň 8 USB kľúčov, 8 SD kariet a k tomu ešte 5 micro SD kariet. Kompaktná veľkosť vám zaručí, že všetky podstatné dokumenty budete mať na dosah.

5. Skrutky a matice

Určite poznáte ten pocit, keď postupujete podľa zaručeného manuálu na poskladanie nábytku a niektoré zo skrutiek nesedia alebo chýbajú. Cestu do obchodu vám ušetrí 3D tlačiareň. Za krátky čas a s použitím minimálneho množstva materiálu sa môžete rýchlejšie potešiť z novo poskladanej skrinky.

6. Domček pre vtáčiky

Každá časť je plne prispôsobená potrebám malých okrídlencov. Domček pozostáva z 3 kusov, pričom jeden z nich slúži ako malý bazénik. Stačí už len naplniť dobrotami a zavesiť na najbližší strom.

7. Kladivo

Áno, vytlačiť si môžete aj vlastné kladivo. Je síce z plastu, ale je dostatočne pevné na bežné práce v domácnosti. Plány na jeho výrobu sú prispôsobiteľné na tlač v rôznych veľkostiach, takže si ho môžete vyrobiť aj na mieru.

8. Kanvica na čaj

Ak ste rozbili keramickú kanvicu na čaj, výčitky svedomia vám môže zmierniť bezplatný návod na tlač novej vkusnej kanvice. Ak sa vám zapáči, môžete si vyrobiť celý čajový set a prekvapiť tak svoju rodinu a známych originálnou kolekciou.

9. Knižnica

Ak máte odvahu, môžete sa odhodlať aj na 3D tlačenú dizajnovú knižnicu, ktorá vdýchne vášmu domovu nový vzhľad a taktiež nájdete miesto, kde necháte vašu knižnicu vyniknúť. Hoci už ide o väčší domáci projekt, dizajnéri vám garantujú nenáročnosť celého procesu tlače.

10. Náučná pomôcka

Aj v oblasti hračiek a pomôcok pre učenie sa nemusíte obávať o nedostatok návodov a nápadov. Čo tak vytlačiť si glóbus? Bude len na vás, či ho umiestnite do detskej izby alebo sa vám zapáči a necháte si ho na vašom pracovnom stole.

3D tlačiarne prinášajú ešte oveľa viac, od výroby hračiek vo vašej mini továrni až po stavbu domu v stavbárskych firmách. Neobmedzené možnosti v oblasti 3D tlače vám prinášajú priestor na tvorbu vlastných nápadov a myšlienok, ako i zdieľať nápady kreatívnych ľudí.


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové