Labutie jazero – baletná klasika v prevedení petrohradského baletu

22. 9. 2016; Autor: Sóda, Foto: Geea, Flickr

Skladateľ Piotr Iľjič Čajkovský je autorom hudby tých najznámejších baletných inscenácií, ktoré po dlhé roky výrazne ovplyvňovali vývoj celej tanečnej scény a dodnes patria medzi najpopulárnejšie balety na svete.

Popri vianočnom Luskáčikovi sa najčastejšie z jeho repertoára adaptuje práve Labutie jazero. V tomto prípade ide naviac aj o najväčšiu produkciu vôbec, ktorá sa predstaví len v troch európskych mestách. Bratislava bude jedným z nich.

7. januára 2017 v Incheba aréne vystúpi svetoznámy St. Petersburg Festival Ballet sprevádzaný hudbou z dielne orchestra Mariinského divadla v Petrohrade. Predstavenie bude zážitok pre každého fanúšika tohto vznešeného tanečného umenia, ale aj pre laikov, ktorí vedia oceniť profesionálne výkony svetovej úrovne.

Prvé lístky na Labutie jazero v prednostnom predaji už teraz  

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na tieto podujatia skôr ako ostatní. Prednostný predpredaj začne 23. septembra o 9:00 a bude trvať do 25. septembra do 21:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Vianočné koncerty Márie Čírovej a Roba Opatovského prinesú sviatočnú klasiku

Za minulé roky sa ich sviatočné albumy dostali na vrchol slovenských hitparád a vytvorili si útulné miesto v slovenských domácnostiach.

čítaj viac