Chcete zariadenie Huawei za bezkonkurenčnú cenu? Ste na správnej adrese

Huawei sa vypracoval na špičkového výrobcu, ktorý môže sebavedomo konkurovať iným zvučným značkám. Vianoce už klopú na dvere, preto pre vás O2 pripravilo 96-hodinový výpredaj 6 skvelých zariadení z dielne tejto značky. S akýmkoľvek O2 paušálom ich na začiatok môžete mať už za 2 €.

Huawei Nova Smart – Príťažlivá klasika

Cena: 146,00 € 

Kompaktný smartfón, ktorý vďaka 5“ displeju zaujme najmä tých, čo hľadajú menšie zariadenie. Telefón sa môže pochváliť rýchlym osemjadrovým procesorom, 2 GB RAM a pozoruhodnou výdržou batérie, ktorá je v tejto cenovej kategórii skôr výnimkou.

Zadný fotoaparát dostal rozlíšenie 13 MPx s funkciou automatického zaostrovania, ktorá zabezpečí krásne fotografie za akýchkoľvek podmienok. Predná 8 MPx kamera taktiež nie je sklamaním, keďže s ňou v dobrých podmienkach urobíte selfie výbornej kvality. Nenáročná, no spoľahlivá výbava, štýlový dizajn, priaznivá cena, či čítačka odtlačkov prstov robia z Huawei Nova Smart atraktívnu možnosť pre každého používateľa.

Huawei Nova – Keď je menej viac

Cena: 242,00 €

Vydarený dizajnový kúsok v elegantnom šate s celokovovým telom poteší všetkých, čo si na vzhľade telefónu dajú záležať. Nejde však len o dizajn. Smartfón má čo ponúknuť aj zvnútra.

Do vienka dostal osemjadrový procesor, 3 GB RAM a batériu so spoľahlivou kapacitou 3020mAh. Slušnú výbavu dopĺňa zadný 12 Mpx fotoapárat, s ktorým za priaznivých svetelných podmienok vytvoríte živé fotografie plné farieb. Predná 8 MPx kamera dobre poslúži každému nadšenému „selfiečkárovi“. Nechýba ani rýchly snímač odtlačkov prstov, ktorý je už pri novších modeloch značky Huawei samozrejmosťou.

Huawei T2 7.0 Pro – Vytrvalý pomocník

Cena: 170,00 €

Huawei T2 7.0 Pro je vydarením spojením kompaktného 7“ tabletu a výkonného hardvéru. S rozmermi 187,4 × 105, 8 × 8,2 mm je ideálnym spoločníkom na každú cestu a v taške zaberie len minimum miesta.

Vo výbave nájdete osemjadrový procesor a batériu s kapacitou 4360 mAh, ktorá zabezpečuje naozaj dobrú výdrž tohto tabletu. Vďaka Full HD displeju so 16 miliónmi farieb uvidíte svet v pestrom prevedení. Poteší aj možnosť dátovania v najrýchlejšej 4G LTE sieti. Spoľahnúť sa môžete aj na hlavný 13 MPx fotoaparát, ktorý je tvorcom živých snímok. S prednou 5 Mpx kamerou vytvoríte celkom slušný autoportrét, či veselé selfie s priateľmi.

Huawei P10 Lite – Vydarený refresh

Vypredané

Odľahčená verzia úspešného minuloročného modelu už na prvý pohľad očarí elegantným vzhľadom v kovovom tele s hrúbkou iba 7 mm. Vďaka nej smartfón dokonale padne do každej ruky.

O výkon sa zodpovedne stará výkonný procesor HiSilicon Kirin, 3 GB operačná pamäť RAM a vlastná nadstavba operačného systému EMUI 5.0, postavená na najnovšom Androide 7.0. Výnimočné okamihy, ale aj dennodenné momenty skvelo zachytíte zadnou 12 Mpx kamerou. Predná 8 Mpx kamera zase vytvorí portrét podľa vašich predstáv. Milo prekvapí aj čítačka odtlačkov prstov, ktorou zariadenie ochránite pred každým zvedavcom.

Huawei Mate 9 – Velikán pre náročných

Cena: 314,00 €

Tento krásavec je určený pre milovníkov veľkých zariadení s naozaj dobrým výkonom. Ten je výsledkom spolupráce rýchleho osemjadrového procesora a 4 GB pamäte RAM. Rovnako ako naozaj dobrý výkon u vás zaboduje aj batéria s kapacitou 4000 mAh, vďaka ktorej smartfón vydrží na jedno nabitie aj pri intenzívnom využívaní dva dni.

Nadšení fotografi ocenia duálny fotoaparát s nálepkou Leica, ktorý pozostáva z 20 MPx monochromatického a 12 MPx farebného snímača. Predná 8 MPx kamera je zárukou skvelých autoportrétov. S robustnou konštrukciou, precíznou čítačkou odtlačkov prstov, vynikajúcim výkonom a výbornou výdržou batérie je Huawei Mate 9 špičkovým smartfónom vyššej triedy, ktorý ulahodí aj potrebám náročného používateľa.

Do e-shopu >

Huawei MateBook

Cena: 842,00 €

Nové hybridné zariadenie Huawei MateBook je kombináciou plnohodnotného notebooku a tabletu. Základom je tablet, ktorý je vyrobený z kovu, pričom exceluje nielen pevnosťou, ale aj nízkou váhou. Druhou časťou zariadenia je klávesnica, ktorá je vyrobená z kombinácie kože a plastu. Klávesnica je doplnená touchpadom s funkciou multitouch. Prednú stranu okupuje 12″ displej s rozlíšením cez tri milióny bodov (216 PPI).

Do e-shopu >

O2 myslí 96-hodinový zľavový maratón s Huawei skutočne vážne. Počas tejto výnimočnej časovo obmedzenej vianočnej akcie, ktorá trvá do nedele 3. decembra 2017 alebo do vypredania zásob, získate vybrané zariadenia za špeciálne ceny. S akýmkoľvek O2 paušálom ich na začiatok môžete mať už za 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Pozrite si jedinečné pamiatky banských miest zachytené 360-stupňovou kamerou

V stredoveku patrili k najvýznamnejším banským mestám v Európe, dnes ich spája história, bohatá architektúra aj krásy horskej prírody. Po centrách Banskej Bystrice, Banskej Štiavnice a Kremnice sme sa prešli v ruke s Huawei Mate10 Pro a nafotili zábery s 360-stupňovou kamerou Huawei EnVizion.

Čarovné uličky Banskej Štiavnice, banskobystrická šikmá veža aj najstaršia mincovňa na svete, ktorú nájdete v centre Kremnice. Dôvodov, prečo objavovať banské mestá na strednom Slovensku, je oveľa viac.

Veľký výkon, jeden z najlepších telefónov na trhu a umelá inteligencia patria k najväčším devízam telefónu Huawei Mate 10 Pro. Viac informácií

V priebehu jedného dňa sme navštívili 3 z nich, a s telefónom Huawei Mate 10 Pro sme zachytili miesta, ktoré vás presvedčia o tom, že naplánovať si návštevu Banskej Štiavnice, Banskej Bystrice a Kremnice stojí za to aj v zimných mesiacoch.

Všetky 360-stupňové fotografie sme fotili 360° kamerou od Huawei, ktorú jednoducho pripojíte cez USB-C port.

Námestie SNP v Banskej Bystrici

Tvorí centrum mesta, a je zároveň aj pýchou Banskej Bystrice. Pri prechádzke smerom od Dolnej ulice budete míňať architektonické pamiatky z 15. storočia, pamätníky, a kaviarne, až prídete k dominante celého námestia – Hodinovej veži.

Hodinová veža, známa pod názvami zelená, vážnicová alebo šikmá, plnila spočiatku okrem funkcie nosiča hodín aj strážnu funkciu. Mimo zimných mesiacov sa dostanete aj na jej vrchol. Hore vás povedie 101 drevených schodov a z veže sa vám naskytne nádherný pohľad nielen na námestie, ale aj Kremnické vrchy a Nízke Tatry.

 

Kalvária v Banskej Bystrici

Na Kalváriu v Banskej Bystrici sa najlepšie dostanete z vlakovej alebo autobusovej stanice. Od osobnej vlakovej stanice môžete prejsť chodníkom priamo ku Kostolu povýšenia Svätého kríža, čo vám zaberie maximálne polhodinu. V cieli vás bude čakať nádherný výhľad na celé mesto aj okolité hory.

Celá kalvária na severovýchodnom úpätí vrchu Urpín tvorí v súčasnosti areál pozostávajúci z 8 kaplniek krížovej cesty, kostola a novostavby kláštora. Za zmienku určite stojí aj urpínska alej, kde nájdete chránené stromy staré 200 až 300 rokov.

 

Pamätník SNP v Banskej Bystrici

Symbolom meste je bezpochyby Pamätník SNP spojený s Múzeum Slovenského národného povstania, ktorý sa nachádza na okraji historického centra Banskej Bystrice. Tvoria ho 2 časti, uprostred spojené skleneným mostom, pod ktorým horí v pietnej sieni pri hrobe neznámeho vojaka večný oheň.

Stavbu, ktorej architektom je Dušan Kuzma, zaraďujeme medzi najpozoruhodnejšie diela 2. polovice 20. storočia. Okrem samotnej stavby a múzea stojí za zmienku aj rozsiahly park pod pamätníkom, v ktorom počas pekný dní trávi čas aktívnym oddychom mnoho Banskobystričanov.

 

Štefánikovo námestie v Kremnici

Mnoho Slovákov ani len netuší, akú nádheru predstavuje toto námestie v srdci starobylej Kremnice. Kedysi ho lemovali domy najvýznamnejších mešťanov, dnes sa na ňom po celom obvode nachádza okrem morového stĺpu sv. Trojice a barokovej fontány aj niekoľko historicky významných budov, ako napríklad Františkánsky kláštor, najstaršia mincovňa na svete, budova fary či Mestský dom.

Z námestia je to len pár krokov k Mestského hradu a Kostolu svätej Kataríny, z ktorého je najkrajší výhľad na mesto a Kremnické vrchy.

 

Mestský hrad v Kremnici

Patrí medzi najzachovalejšie pamiatky s dvojitým opevnením v strednej Európe a jeho hradby zaraďujeme medzi najzachovalejšie na Slovensku.  Tvorí ho komplex stredovekých budov, ktoré vznikali postupne v priebehu storočí. Ak chcete vystúpiť na všetky veže, čaká vás spolu 363 schodov smerom hore a ďalších 363 smerom dole, a samozrejme, nádherné výhľady na okolie tohto banského mesta.

 

Kalvária v Banskej Štiavnici

Banskoštiavnickú kalváriu tvorí 22 samostatných sakrálnch stavieb, pričom od roku 2007 figuruje na zozname 100 najohrozenejších pamiatok sveta. Na vrchol kopca nad Banskou Štiavnicou sa dostanete z viacerých smerov. Pešo z centra z Námestia sv. Trojice vám to zaberie približne 30 minút.

Kalvária bola kedysi významným pútnickým miestom, dnes ju ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia navštevujú najmä pre pekný výhľad, tichú atmosféru prírody len naskok z mesta a náučný chodník. Totot miesto je zároveň najvýznamnejšou barokovou kalváriou na Slovensku.

 

 Námestie sv. Trojice v Banskej Štiavnici

Aj v Banskej Štiavnici tvorí dominantu mesta námestie. Jeho symbolom je morový stĺp so súsoším sv. Trojice, ktorý bol postavený na znak vďaky mesta za ústup morovej epidémie. Z honosných palácov, ktoré kedysi patrili bohatým mešťanom a banským podnikateľom, sú dnes múzeá, galéria aj  kaviarne.

Cestou na námestie určite neprehliadnete dom, v ktorom bývala Slákovičova legendárna láska a múza slovenskej poézie Marína. Na mreži sú totižto stovky zámkov od zamilovaných párov, ktoré rok čo rok, najmä na Valentína, pribúdajú.

Všetky zábery sme fotili s telefónom Huawei Mate 10 Pro a kamerou Huawei EnVizion 360, ktorú jednoducho pripojíte cez USB-C port.

S akýmkoľvek O2 paušálom získate na začiatok telefón Huawei Mate 10 Pro len za 2 €.

Chcete vedieť o novinke z portfólia Huawei viac? Prečítajte si tento článok.

HUAWEI

Produkty a služby značky HUAWEI sú dostupné vo viac ako 170 krajinách a využíva ich tretina svetovej populácie. V roku 2016 sa spoločnosť umiestnila na 3. mieste v dodávkach inteligentných mobilných telefónov. Značka HUAWEI pôsobí v telekomunikačnom priemysle 20 rokov a jej cieľom je prinášať svojim používateľom tie najnovšie technológie.


5 tipov na príjemnú rodinnú dovolenku

Chcete si užiť pekné chvíle so svojimi blízkymi a navštíviť niečo nové? Tieto miesta vás určite nesklamú.

Chcete si užiť príjemný čas so svojou rodinou a navštíviť pekné miesta ešte predtým, ako sa naplno rozbehne hlavná turistická sezóna? Vybrali sme pre vás 5 lokalít, kde sa budú dobre cítiť dospelí aj deti.

Podeľte sa o zážitky zo svojich ciest po Slovensku vďaka rýchlej 4G sieti od O2. Viac informácií

Modra

Vo vinohradníckom mestečku Modre si môžete užiť skvelú rodinnú dovolenku a cítiť sa ako v malom Toskánsku. Môžete sa tam priučiť aj základom hrnčiarstva a navštíviť pôvodnú fabriku, v ktorej slávnu modranskú keramiku vyrábali. Ak budete v tomto kraji, určite neobíďte novú rozhľadňu, ktorá sa nachádza na vrchu Veľká Homoľa.

Špania Dolina

Pôvabná dedinka ležiaca len 11 km od Banskej Bystrice v smere na Donovaly je mimoriadne populárna medzi chalupármi a predstavuje výborné miesto na únik od povinností. Niektoré domy, v ktorých sa môžete aj ubytovať, majú vyše 400 rokov a sú kultúrnymi pamiatkami.

V centre obce sa navyše nachádza známy banícky orloj. Zúčastniť sa tam môžete aj na kurze paličkovanej čipky, ktorá Španiu Dolinu preslávila. Táto obec je tiež dobrým východiskovým bodom na turistiku v Starohorských horách.

Kysucké Nové Mesto

Možno nepatrí medzi vyhľadávané dovolenkové destinácie, na Kysuciach však má ideálnu polohu na založenie základového tábora na vyrážanie za zážitkami. Priamo nad mestom je nová rozhľadňa Tábor, odkiaľ je pekný vyhľad na široké okolie. Na skok je dobre známa Terchová a Vrátna dolina, pre turisticky zdatnejších Jánošíkove diery či Veľký Rozsutec.

Ak máte chuť navštíviť väčšie mesto, „za rohom“ sa nachádza väčšia Žilina, autom ste do hodinky aj v susednom Poľsku. Svoju Dovolenku tam pritom môžete stráviť tiež v tradičnej drevenici.

Hrabovo a okolie

Dolina Hrabovo pri Ružomberku je celoročne jednou z najobľúbenejších oblastí na prežitie aktívnej dovolenky. Len pár minút od centra Ružomberka sa ocitnete v tichej doline Veľkej Fatry. Nájdete tam náučný chodník aj bikepark, môžete sa člnkovať a v lete si užiť aquazorbing a príjemnú letnú pláž.

Počas sezóny miestni rybári na brehu dokonca predávajú svoje úlovky a za poplatok si môžete rybu tiež vlastnoručne uloviť. Od leta 2015 má pre vás Hrabovo pripravenú aj najdlhšiu lanovú atrakciu na Slovensku.

Slnečné jazerá

Iba 25 km od Bratislavy, v Senci nájdete Slnečné jazerá, ktoré predstavujú skvelé miesto na strávenie voľných dní. Toto populárne miesto čoraz viac pripomína zahraničné dovolenkové destinácie. Je ideálne pre milovníkov kúpania a vodných športov, má však čo ponúknuť aj mimo hlavnej sezóny.

Ponuka ubytovacích služieb je tam naozaj bohatá, môžete sa napríklad ubytovať v bungalovoch, ktoré sú inšpirované Polynéziou.

Podeľte sa o svoje zážitky s blízkymi

Aby ste sa o svoje cestovateľské zážitky pri spoznávaní našej krajiny mohli podeliť so svojimi blízkymi, stavte na rýchly a spoľahlivý mobilný internet od O2, ktorý je vďaka 4G sieti dostupný už pre 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4g.


Lifetech: Čo je nové