8 skvelých filmov, pri ktorých vyhladnete

Vybrali sme pre vás snímky, v ktorých sa jedlo spája nielen so skvelou chuťou, ale pomáha riešiť aj rôzne spory.

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Príbehy amatérskych kuchárov aj profesionálov s Michelinskými hviezdami majú na striebornom plátne svoje pevné miesto.

Chcete si pozrieť dobrý film, nech ste kdekoľvek? Nainštalujete si appku O2 TV v mobile.

Preto sme pre vás pripravili osmičku pekných snímok, ktoré prepája najmä láska k jedlu a jeho príprave.

Láska na karí

Dobré jedlo nielen skvelo chutí, ale zároveň predstavuje univerzálny jazyk, ktorý dokáže prepojiť ľudí z rôznych kultúr. A často aj takých, ktorí by si k sebe inak nenašli cestu.

Presne o tom je príbeh rodiny indických prisťahovalcov, ktorá si v malom francúzskom mestečku otvorí indickú reštauráciu. Tá sa nachádza oproti francúzskej reštaurácii ocenenej Michelinskou hviezdou, ktorej šéfuje upätá majiteľka v podaní Hellen Mirren. Počiatočné spory a nezhody aj tu vyrieši vynikajúce jedlo a, samozrejme, láska.

Neodoľateľná

Amanda zdedí po svojej mame vyhlásenú reštauráciu, rýchlo však zistí, že nie je obdarená kulinárskym talentom a podniku sa pomaly prestane dariť.

Všetko sa zmení v momente, keď na trhu stretne muža, ktorý jej nanúti košík krabov. Tie majú kúzelné vlastnosti a v Amande prebudia nevídaný talent. Nielenže je jej jedlo skvelé, ale v hosťoch dokonca prebúdza samé pozitívne emócie. Jediný, kto im odoláva, je Amandina láska. Ak chcete vedieť, či ide láska aj v tomto prípade cez žalúdok, dopozerajte film do konca.

Korenie života

Šéfkuchárke Kate sa život prevráti úplne naruby. Jej sestra tragicky zomrie a ona sa musí postarať o svoju malú neter. Pre Kate, ktorej jediným zmyslom života, je práca, predstavuje táto situácia veľkú výzvu.

Život jej začne komplikovať aj jej nový zamestnanec Nick. Jeho bezstarostný prístup k životu sa však pre ňu stane v istých momentoch priam záchranou. Pri sledovaní nebudete vedieť, či sa skôr sústrediť na hlavné postavy, alebo delikatesy, ktoré spolu pripravujú.

Chilli, sex a samba

Šarmantná Isabella, ktorá je talentovanou kuchárkou, sa rozhodne opustiť rodnú Brazíliu po tom, ako prichytí svojho priateľa s inou ženou.

S kamarátkou utečie do San Francisca, kde sa stane hviezdou televíznej šou o varení. Jej jedlo má zázračnú moc a muži, ktorí ho zjedia, sa do Isabelly zamilujú. V novom meste musí hlavná hrdinka čeliť mnohým výzvam a ako vždy riešením je práve jej kuchárske umenie.

Čokoláda

Kultový príbeh o kúzelnej čokolatierke, ktorú si zahrala očarujúca Juliette Binoche, pravdepodobne poznáte.

Vo filme sa presťahuje do malého konzervatívneho francúzskeho mestečka, kde začne svojimi delikátnymi cukrovinkami meniť miestnych ľudí a ich prísne zásady. Táto snímka určite stojí za pozretie.

Julie a Julia

Tento film prepája skutočné príbehy 2 žien s vášňou pre varenie. Prvá z nich, Julia, ktorú si zahrala Meryl Streep, v 50. rokoch 20. storočia dobyje francúzsku kulinársku scénu a vydá prvú zo svojich úspešných kníh.

Práve tou sa nadchne mladá Julie, ktorá sa o 50 rokov neskôr rozhodne v priebehu roka navariť všetky recepty, ktoré obsahuje.

Dokonalý šéf

Adam, ktorého v tomto filme stvárnil Bradley Cooper, bol kedysi uznávaným parížskym šéfkuchárom. Ku dnu ho však postupne stiahli drogy a alkohol.

Po svojom príchode do Londýna sa snaží získať späť svoju povesť, rozbehnúť kariéru a zároveň si vyslúžiť ďalšiu Michelinskú hviezdu.

Servírka

Ambiciózna Jenna sa dostáva do problémov, keď zistí, že je tehotná so svojím priateľom.

Ich vzťah ale nepovažuje za sľubný, a preto sa rozhodne postaviť na vlastné nohy. Vďaka svojmu pekárskemu umenia, vdýchne nový život reštaurácii, v ktorej pracuje a zabezpečí si lepšiu budúcnosť.

Pozrite si dobrý film, nech ste kdekoľvek

Máte chuť pozrieť si dobrý film? Nainštalujte si mobilnú aplikáciu O2 TV v mobile a vychutnajte si tie najlepšie snímky a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo svojom mobile.

Službu si môžete jednoducho inštalovať podľa nášho návodu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Návod na O2 TV v mobile: Aktivujte si prístup k filmom, dokumentom a športovým prenosom

Chcete si večer pozrieť športový záznam, ktorý išiel počas dňa, dokument zo včera alebo dobrý film? Tu je návod, ako si aktivovať službu O2 TV v mobile.

O2 TV je nová služba od O2, vďaka ktorej máte každý večer k dispozícii čerstvý výber dokumentov, športových prenosov, filmov a televíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete vo svojom mobile pozrieť program viac ako 30 televíznych kanálov až 7 dní po jeho odvysielaní. Denne tak máte na výber niekoľko stoviek programov, dokumentov a filmov.

Televízne stanice môžete sledovať aj naživo, prípadne si nahrať až 100 hodín programu a pozrieť si ho kedykoľvek počas nasledujúcich 30 dní.

Ako si aktivujem O2 TV v mobile?

Existujú dve možnosti, ako si vo svojom mobile či tablete môžete užiť obľúbené filmy a relácie.

Možnosť 1. je pre tých, ktorí majú od O2 fakturovaný program.

Ak patríte k zákazníkom O2, jednoducho navštívte aplikáciu Moje O2 a po prihlásení si aktivujte službu O2 TV v mobile.

 

Možnosť 2. je pre tých, ktorí od O2 fakturovaný program nemajú.

V tomto prípade navštívte stránku O2 TV a kliknite na tlačidlo „Chcem mať O2 TV v mobile“. Následne si k službe vyberte program, odporúčame vám Strieborný O2 Paušál s O2 TV v mobile.

 

V oboch prípadoch dostanete aktivačnú SMS a e-mail s prihlasovacím PIN-om. Potom si stiahnite appku O2 TV z Google Play, App Store alebo www.o2tv.sk.

Takto vyzerá O2 TV po prihlásení

Vďaka tejto službe máte denne na výber desiatky dokumentov, množstvo športových prenosov, filmovtelevíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete každý deň vo svojom mobile vychutnať 7-dňové spätné prehrávanie viac ako 30 televíznych kanálov.

Všetky kanály môžete, samozrejme, sledovať aj naživo a 10 z nich v HD kvalite.

Často kladené otázky

Može si službu aktivovať ktokoľvek?

Stačí, ak ste zákazníkom O2. Služba je bez viazanosti a cena programu je len 5 €. Aktivujte si ju na tejto stránke.

Potrebujete pomoc s nastavením O2 TV vo vašom mobile?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Čo v prípade, ak nie som v O2?

Žiadny problém. Jednoducho si preneste svoje číslo do O2 a v prípade zmluvnej pokuty vám O2 pošle na účet peniaze až do výšky 150 € na jej pokrytie. Podrobné informácie o prenose čísla nájdete na tejto stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac