Najobľúbenejšie Disney rozprávky, z ktorých si vaše deti odnesú ponaučenia na celý život

Vďaka populárnym kresleným filmom deti spoznajú dôležitosť skromnosti, rešpektu či skutočného priateľstva.

Kým deti vnímajú Disney filmy ako výlet do vysnívaného sveta, pre rodičov sú často skvelým pomocníkom na vysvetlenie zložitých myšlienok a tém.

Niet preto pochýb, že animované rozprávky majú obrovský vplyv na formovanie charakteru už v útlom veku. Možno aj vďaka hodnotám a ponaučeniam z týchto rozprávok sú mnohí z nás dnes takí, akí sú. Životné pravdy a lekcie neboli nikdy malému divákovi vysvetlené jednoduchšie a pútavejšie.

Tarzan

Vyrastal v džungli so zvieratami, no napriek tomu sa z neho stal dobrý a milujúci človek. Mnohí sa zrejme nikdy nezamýšľali nad tým, ako môže byť Tarzanova rodina vykreslená v očiach dieťaťa.


Ide pravdepodobne o ten najprirodzenejší spôsob. Nezáleží na tom, kto nás vychoval, ale na tom, koľko lásky sme dostali.

Kráska a zviera

Nesúďte knihu podľa obalu alebo aj nesúďte nikoho podľa toho, ako vyzerá. Film Kráska a zviera potvrdzuje, že najdôležitejšie je to, aké máme srdce, a ako konáme.


Čím skôr sa deti naučia, že výzor môže často zmiasť, a dôležitejší je charakter, o to šťastnejšie vzťahy si postupne vybudujú.

Pozrite si svoj obľúbený film kdekoľvek s O2 TV v mobile. Nainštalujete si aplikáciu O2 TV v mobile.

Leví kráľ

Náročné obdobia sprevádzajú celý náš život, nielen obdobia dospievania. Často to nemusí byť úplne ľahké, no neskôr to bude stáť za to.

Rozprávka Leví kráľ ukazuje, že v živote máme byť vďační aj za zlyhania, pretože len vďaka nim sme silnejší a odolnejší. Netreba sa báť ťažších výziev či dokonca pádov – berte ich radšej ako zastávku na ceste za šťastím a úspechom.

Pinochio

Klamstvo sa nevypláca, úprimnosť sa cení. Pinochio deti naučí, ako sa oplatí v živote rozhodovať. Dôležitá je úprimnosť a najmä srdce.

Keď sa rozhodneme podľa neho, nie podľa toho, čo očakávajú druhí alebo čo je vhodné, určite to neskôr neoľutujeme.

Pocahontas

Prostredníctom príbehu Pocahontas deti pochopia, ako vznikajú silné priateľstvá, ale aj to, že každý človek nás môže niečo nové naučiť.


Hoci sa nám často zdá, že svet okolo je iný ako my, musíme mať na pamäti, že stále v sebe nesie najmä krásu nepoznaného, ktorú sa oplatí o objavovať.

Popoluška

Jedna z najobľúbenejších nadčasových rozprávok, ktorá učí celé generácie.

Vďaka Popoluške spoznávame skromnosť, trpezlivosť aj silu ťažkej práce, s ktorými prichádzajú odmeny aj zázraky. Popoluška naučí nielen deti, že najkrajšie obdobia v živote sa dejú vtedy, keď ho žijeme s pokorou a láskou.

Dumbo

Rozprávka, vďaka ktorej deti spoznajú, že pravda je dôležitá, hoci niekedy bolí, a že priateľov často nájdeme na miestach, kde by sme to čakali najmenej.

To, na čom vo vzťahoch záleží, je úprimná pravda, no tiež spôsob, akým ju druhému povieme. Milé slová, rešpekt voči človeku a empatia ruka v ruke s porozumením.

Snehulienka

Snehulienka je plná ponaučení. Od dôležitosti skutočných priateľstiev cez hodnotu skutočnej krásy až po silu zla, ktoré sa môže nazbierať v jednej osobe.

Táto rozprávka potvrdzuje, že krása je priamo v našom vnútri, a že nesmieme naivne veriť všetkému, čo od cudzích ľudí počujeme.

Pozrite si dobrý film, nech ste kdekoľvek

Máte chuť na dobrý film? Nainštalujte si aplikáciu O2 TV v mobile a vychutnajte si tie najlepšie snímky a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo svojom smartfóne.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Návod na O2 TV v mobile: Aktivujte si prístup k filmom, dokumentom a športovým prenosom

Chcete si večer pozrieť športový záznam, ktorý išiel počas dňa, dokument zo včera alebo dobrý film? Tu je návod, ako si aktivovať službu O2 TV v mobile.

O2 TV je nová služba od O2, vďaka ktorej máte každý večer k dispozícii čerstvý výber dokumentov, športových prenosov, filmov a televíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete vo svojom mobile pozrieť program viac ako 30 televíznych kanálov až 7 dní po jeho odvysielaní. Denne tak máte na výber niekoľko stoviek programov, dokumentov a filmov.

Televízne stanice môžete sledovať aj naživo, prípadne si nahrať až 100 hodín programu a pozrieť si ho kedykoľvek počas nasledujúcich 30 dní.

Ako si aktivujem O2 TV v mobile?

Existujú dve možnosti, ako si vo svojom mobile či tablete môžete užiť obľúbené filmy a relácie.

Možnosť 1. je pre tých, ktorí majú od O2 fakturovaný program.

Ak patríte k zákazníkom O2, jednoducho navštívte aplikáciu Moje O2 a po prihlásení si aktivujte službu O2 TV v mobile.

 

Možnosť 2. je pre tých, ktorí od O2 fakturovaný program nemajú.

V tomto prípade navštívte stránku O2 TV a kliknite na tlačidlo „Chcem mať O2 TV v mobile“. Následne si k službe vyberte program, odporúčame vám Strieborný O2 Paušál s O2 TV v mobile.

 

V oboch prípadoch dostanete aktivačnú SMS a e-mail s prihlasovacím PIN-om. Potom si stiahnite appku O2 TV z Google Play, App Store alebo www.o2tv.sk.

Takto vyzerá O2 TV po prihlásení

Vďaka tejto službe máte denne na výber desiatky dokumentov, množstvo športových prenosov, filmovtelevíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete každý deň vo svojom mobile vychutnať 7-dňové spätné prehrávanie viac ako 30 televíznych kanálov.

Všetky kanály môžete, samozrejme, sledovať aj naživo a 10 z nich v HD kvalite.

Často kladené otázky

Može si službu aktivovať ktokoľvek?

Stačí, ak ste zákazníkom O2. Služba je bez viazanosti a cena programu je len 5 €. Aktivujte si ju na tejto stránke.

Potrebujete pomoc s nastavením O2 TV vo vašom mobile?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Čo v prípade, ak nie som v O2?

Žiadny problém. Jednoducho si preneste svoje číslo do O2 a v prípade zmluvnej pokuty vám O2 pošle na účet peniaze až do výšky 150 € na jej pokrytie. Podrobné informácie o prenose čísla nájdete na tejto stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Lifetech: Čo je nové