Plánujete cez leto roadtrip? Inšpirujte sa týmito filmami

Vidina dobrodružstva a zážitkov – to je dôvod, pre ktorý veľa ľudí zbožňuje roadtripy.

Filmy s touto tematikou ponúkajú skutočne pestrú ponuku od komédií až po drámy. Až to niekedy vyzerá, že cesta je naozaj dôležitejšia ako cieľ.

Pozrite si filmy z domova aj zo sveta kedykoľvek priamo vo svojom mobile prostredníctvom aplikácie O2 TV v mobile.

Útek do neznáma či dobrodružstvo – po niektorých filmoch človek jednoducho nemôže len tak zostať doma. Či už chcete vyraziť len tak za nosom, alebo si naplánovať nezabudnuteľnú jazdu, tieto filmy vám dodajú odvahu, chuť a inšpiráciu.

Malá miss sunshine

V rodine Hooverovcov sa nikomu veľmi nedarí. Matka Sheryl je zúfalá prakticky zo všetkého, najmä zo svojho brata Franka, ktorý sa pokúsil o samovraždu pre nešťastnú lásku k mužovi.

Otec Richard je neúspešný motivačný rečník, ktorý svojimi teóriami o dosiahnutí úspechu úspešne vyčerpáva všetkých členov rodiny. Nereálne a neúspešné sny majú aj ich deti: pubertálny syn Dwayne sa rozhodol jednoducho nerozprávať, kým sa nedostane na leteckú školu. Malá a zaguľatená Olive sníva o korunke krásy. A posledný člen tejto dysfunkčnej rodiny je starý otec, ktorého vyhodili z domova dôchodcov kvôli drogám. Keď však malú Olive vyberú do finále súťaže Malá miss sunshine, rodina sa rozhodne ju podporiť. Vydajú sa spolu na tragikomickú cestu, ktorá im do života prinesie veľa zásadných zmien.

Locke

Táto dráma je naozaj unikátna – celý dej sa odohráva v aute na ceste medzi Birminghamom a Londýnom a v aute sedí jediný muž Ivan Locke.

Vzorný otec rodiny a úspešný podnikateľ však raz zdvihne telefón, čo celkom zmení jeho doterajší, takmer dokonalý život. Jedno zlé rozhodnutie v minulosti ho môže stáť všetko, čo si doteraz vybudoval. Tom Hardy vás svojím výkonom doslova pripúta k obrazovke a zažijete s ním nezabudnuteľnú cestu.

Blbý a blbší

Kto by už nepoznal jednu z najväčších filmových komediálnych klasík Blbý a blbší. Dvaja intelektuálne slabší spolubývajúci (Jim Carrey a Jeff Daniels) síce stratili zamestnanie, no nie svoje sny o vlastnom obchode s červíkmi.

Život im ale nakoniec pripraví iný plán – pripletie im do cesty kufrík plný peňazí. Samozrejme, rozhodnú sa ho poctivo vrátiť a tak sa vydajú na cestu naprieč USA za pôvodnou majiteľkou. Na tejto ceste im však robí spoločnosť dvojica zloduchov, ktorých dokážu prekabátiť práve svojím prístupom k životu. Pri tejto dokonalej komédii plnej vtipných dialógov si oddýchnete a určite sa zasmejete.

Nadoraz

Budúci otec Peter Highman sa ponáhľa domov, aby stihol pôrod vytúženého dieťaťa. Ako to už však vo filmoch býva, nič nie je také jednoduché, ako by mohlo byť a do cesty sa mu pripletie nádejný herec Ethan. Táto nesúrodá dvojica zažije mnohokrát až bizarné situácie, keďže Ethan je pomerne svojský typ človeka.

Zárukou skvelých hereckých výkonov a výbornej zábavy sú známe tváre Robert Downey Jr. a Zach Galifianakis.

Thelma a Louise

V oscarovom road movie si vás dvojica herečiek Susan Sarandon a Geena Davis získajú hneď od začiatku. Na prvý pohľad tvrdá a samostatná Louise si spolu so svojou mierne naivnou a manželom ovládanou priateľkou Thelmou naplánujú víkendový útek od mužov.

Ich cesta spočiatku vyzerá ako nikdy nekončiaca zábava – až do chvíle, kým sa nezastavia v bare. Thelma začne koketovať s neznámym mužom a nakoniec s ním skončí sama na parkovisku. Pri jeho pokuse znásilniť Thelmu sa zjaví Louise, ktorá ho v afekte zastrelí. V panike sa ženy rozhodnú situáciu vyriešiť útekom do Mexika. Ako dlho im to však vydrží? Film Ridleyho Scotta ocenený niekoľkými významnými cenami poteší aj milovníkov záberov na nádhernú krajinu.

Rain man

Po smrti svojho otca sa samoľúby kalifornčan Charlie Babbit (Tom Cruise) teší na milióny, ktoré po ňom zdedí.

Tie však otec odkázal jeho autistickému bratovi Raymondovi (Dustin Hoffman), o ktorom Charlie do otcovej smrti ani nevedel. Rozhodne sa preto Raymonda uniesť a využiť ho na získanie vytúžených peňazí. Na ich spoločnej ceste privedie Raymondova svojská povaha Charlieho na pokraj trpezlivosti. Spoločne síce prekonajú veľkú vzdialenosť, omnoho dôležitejšie však je, že prekonajú priepasť medzi sebou. Dojímavá dráma bola ocenená hneď niekoľkými Oscarmi.

Captain Fantastic

Hlboko v lese v izolácii od spoločnosti vychováva svojrázny otec svojich šesť detí podľa predstáv vzdialených životu, aký bežne poznáme.

Ich život pripomínajúci zážitkový detský tábor náhle zasiahne veľká tragédia, pre ktorú musia svoj raj na zemi opustiť. Cesta plná prekvapení spochybňuje ich doterajší pohľad na svet aj všetko, čo o ňom vedia. Úprimný, vtipný a dojemný film v hlavnej úlohe s Viggom Mortensenom.

My sme Millerovci

Bezvýznamný malý drogový díler David má aj rovnako bezvýznamnú klientelu. Jeho snahu ostať nenápadným však naruší prepadnutie. Okradne ho skupinka grázlov a David tak zrazu svojmu dodávateľovi dlhuje veľký balík peňazí. Aby obnovil svoju dôveryhodnosť, musí splniť veľkú úlohu – prepašovať veľkú zásielku až z Mexika.

Taká úloha si však vyžaduje plán a ten vymyslel David taký jednoduchý, až bol úplne šialený. Rozhodne sa na túto cestu vydať na nablýskanom karavane s falošnou rodinou – cynickou striptérkou Rose, svojským mladým klientom Kennym a potetovanou tínedžerkou Casey, ktorú vychovala ulica. Tento výlet nepôjde hladko, ale môžete si byť istí, že rodinka Millerovcov vás bude celou cestou parádne zabávať.

Prázdniny v Európe

Kto by nepoznal americkú rodinku Griswaldovcov? V každom filme zažije táto rodinka dobrodružstvá plné smiechu a inak tomu nie je ani v tejto komédii.

Prekonajú Atlantik a vydajú sa na cestu naprieč Európou. Ako to už v ich prípade býva, zanechajú za sebou poriadny víchor. Uletená cesta prinesie zážitky nielen im, ale rozhodne zanechá stopu vo všetkých obyvateľoch Európy. Prežijú to všetky pamiatky?

Na ceste

Absolútna klasika bítnickej generácie Na ceste od Jacka Kerouaca sa dočkala aj filmového spracovania. Mladá trojica cestuje naprieč USA a oddáva sa všetkému, čo vybočuje z priemeru.

Odmietajú akékoľvek konvencie, experimentujú s drogami. Fantastické dobrodružstvo mladých ľudí, ktorí sa počas putovania snažia objaviť slobodu a nájsť samých seba a svoje miesto na svete. Hoci je táto dobrodružná dráma zasadená do obdobia 50. rokov 20. storočia, jej posolstvo je aktuálne aj dnes.

Pozrite si dobrý film, nech ste kdekoľvek

Máte chuť na dobrý film? Nainštalujte si s aplikáciou O2 TV v mobile a vychutnajte si tie najlepšie snímky a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo svojom smartfóne.

Páčil sa vám tento článok? Máme pre vás ďalšie:

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Návod na O2 TV v mobile: Aktivujte si prístup k filmom, dokumentom a športovým prenosom

Chcete si večer pozrieť športový záznam, ktorý išiel počas dňa, dokument zo včera alebo dobrý film? Tu je návod, ako si aktivovať službu O2 TV v mobile.

O2 TV je nová služba od O2, vďaka ktorej máte každý večer k dispozícii čerstvý výber dokumentov, športových prenosov, filmov a televíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete vo svojom mobile pozrieť program viac ako 30 televíznych kanálov až 7 dní po jeho odvysielaní. Denne tak máte na výber niekoľko stoviek programov, dokumentov a filmov.

Televízne stanice môžete sledovať aj naživo, prípadne si nahrať až 100 hodín programu a pozrieť si ho kedykoľvek počas nasledujúcich 30 dní.

Ako si aktivujem O2 TV v mobile?

Existujú dve možnosti, ako si vo svojom mobile či tablete môžete užiť obľúbené filmy a relácie.

Možnosť 1. je pre tých, ktorí majú od O2 fakturovaný program.

Ak patríte k zákazníkom O2, jednoducho navštívte aplikáciu Moje O2 a po prihlásení si aktivujte službu O2 TV v mobile.

 

Možnosť 2. je pre tých, ktorí od O2 fakturovaný program nemajú.

V tomto prípade navštívte stránku O2 TV a kliknite na tlačidlo „Chcem mať O2 TV v mobile“. Následne si k službe vyberte program, odporúčame vám Strieborný O2 Paušál s O2 TV v mobile.

 

V oboch prípadoch dostanete aktivačnú SMS a e-mail s prihlasovacím PIN-om. Potom si stiahnite appku O2 TV z Google Play, App Store alebo www.o2tv.sk.

Takto vyzerá O2 TV po prihlásení

Vďaka tejto službe máte denne na výber desiatky dokumentov, množstvo športových prenosov, filmovtelevíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete každý deň vo svojom mobile vychutnať 7-dňové spätné prehrávanie viac ako 30 televíznych kanálov.

Všetky kanály môžete, samozrejme, sledovať aj naživo a 10 z nich v HD kvalite.

Často kladené otázky

Može si službu aktivovať ktokoľvek?

Stačí, ak ste zákazníkom O2. Služba je bez viazanosti a cena programu je len 5 €. Aktivujte si ju na tejto stránke.

Potrebujete pomoc s nastavením O2 TV vo vašom mobile?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Čo v prípade, ak nie som v O2?

Žiadny problém. Jednoducho si preneste svoje číslo do O2 a v prípade zmluvnej pokuty vám O2 pošle na účet peniaze až do výšky 150 € na jej pokrytie. Podrobné informácie o prenose čísla nájdete na tejto stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

CEO O2 Slovakia Peter Gažík: Nechcem, aby technológie oberali moje deti o iné skúsenosti

Technológie výrazným spôsobom ovplyvňujú a menia naše životy. Peter Gažík, generálny riaditeľ O2, prezradil, ako ich vníma on.

Ako budovať u detí vzťah k technológiám tak, aby sa nestali stredobodom ich života, ako si zorganizovať svoj pracovný čas tak, aby sme si zachovali pocit vnútornej slobody a ako by sa mala správať spoločensky zodpovedná firma? S generálnym riaditeľom O2 Petrom Gažíkom sa porozprávala Slávka Kubíková, ktorá na jeseň tohto roka vydala svoju druhú knižku o tom, ako by sa mali deti aj dospelí popasovať s technológiami.

Získajte novú knižku Slávky Kubíkovej Krotitelia displejov vďaka O2 Extra výhodám za zvýhodnenú cenu. Viac informácií

O deťoch, technológiách a výchove

Vo svojej knižke Krotitelia dispejov sa venujem rizikám, ktoré prinášajú technológie najmä vo vzťahu k deťom. Ty si rodič dvoch chlapcov, vnímaš riziko, ktoré so sebou technológie prinášajú?

Samozrejme, tomuto riziku sa nedá uniknúť. Otázkou je, akým spôsobom sa k nemu staviame a ako manažujeme vzťah detí k technológiám. Technológie dospelým aj deťom mnohé veci uľahčujú, sú dobrý sluha, ale zlý pán.

Som presvečený, že svet technológií deti určitým spôsobom posúva dopredu, prispieva k lepšej výučbe, k dostupnosti informácií, s ktorými sa dá okamžite ďalej pracovať. Je to úžasné zjednodušenie, vďaka ktorému sa človek posúva ďalej. Ide však o to, aby sme nepodľahli tomu, čo technológie prinášajú.

Naproti tomu aj naozaj malé deti majú v súčasnosti prístup k technológiám. Tvoji synovia majú 6 a 9 rokov. Ako to funguje u vás v rodine?

Riadime sa heslom „menej je viac“. Technológie do ich života vnášame postupne a s jasnými pravidlami, aby boli schopní vnímať, čo vďaka nim môžu získať, ale nemali veľa príležitostí, aby im technológie niečo vzali. Nebojím sa, že by technológie narušili ich vývoj. Ako rodičovi by mi však bolo ľúto, ak by ma deti počas pekného dňa začali presviedčať, že sa chcú hrať doma na mobile.

Nechcem, aby ich technológie oberali o iné skúsenosti a iný pohľad na svet, ktorým som si prešiel aj ja. Chcem, aby bol život mojich detí pestrejší, aby nesedeli v kúte a nezačínali a nekončili deň s mobilom v ruke.

V praxi to funguje aj tak, že tvoj starší syn dostal telefón medzi poslednými v triede a do školy ho takmer vôbec nenosí.

Áno, technológiám sa nedá úplne ubrániť, v istom momente je ich nástup nezvrátiteľný, preto má aj on telefón. Faktom je, že ho naozaj dostal medzi poslednými. Musím však priznať, že odmietam, aby telefón využíval na pasívnu konzumáciu obsahu. Súhlasím však s tým, že ho používa na elektronickú komunikáciu v prípade, ak sa chce spojiť so svojím kamarátom a dohodnúť si s ním program.

„Technológie dospelým aj deťom mnohé veci uľahčujú, sú dobrý sluha, ale zlý pán.“

Ako v praxi riešiš to, aby si na mobile bezbreho nepúšťal nevhodný obsah?

Jeho výchova je postavená na tom, že pravidlá sa dodržiavajú. Naše pravidlo je, že mobil má k dispozícii primárne na telefonovanie, nie na bezcieľne pozeranie obsahu. V telefóne má predplatenú kartu od O2 s určitým objemom dát, keď si ich minie, tak mu ich jednoducho neobnovím.

Technológie možno už v detskom veku využívať aktívne, tvoj syn sa napríklad učí programovať. Ako vznikol tento nápad?

Nechceme ho ochudobňovať, preto sme sa rozhodli, že mu nájdeme iný spôsob, ako bude mať z pohľadu kvantity prístup k technológiám, ako aj hrám, a zároveň to bude prospešné a zmysluplné.

Navštevuje voľnočasový krúžok Gamecraft, v rámci ktorého sa deti učia programovať hry. Spĺňa to teda ten cieľ, že má prístup k technológiám, niečo sa učí a vo finále ho to niekam posúva. Ako výsledok celoročného snaženia priniesol svoju vlastnú hru. Mal som radosť, keď mi ukazoval, ako ju hrá. Bolo to zaslúžené, pretože sa na tom aktívne spolupodieľal, niečo vytvoril a nebol len pasívny konzument.

O vplyve technológií a organizovaní času

A čo ty a technológie? Neovplyvňuje ťa negatívne to množstvo digitálnych informácií, ktorému si vystavovaný?

Nijako zásadne to na sebe nepociťujem. Je len na nás a v prípade detí na rodičoch, aby sme si ustrážili ten svet okolo nás. Často som však konfrontovaný s otázkami, ako si organizujem pracovný čas. Vždy hovorím, že je to o vnútornej slobode, ktorú si človek sám vytvorí, keď si určí priority.

Považujem sa za bežného konzumenta technológií, nie som žiaden geek. Sledujem základné trendy a smer, akým sa uberajú, ale nemám predispozíciu riešiť prostredníctvom technológií viac, než je nevyhnutné. Som nastavený tak, aby som s ľuďmi v ideálnom prípade komunikoval osobne.

Hovoríš o pocite vnútornej slobody, znie to pekne, ako to však docieliš?

Väčšinu dňa mám v telefóne vypnuté zvonenie a z času na čas sa pozriem na obrazovku, aby som zistil, čo sa deje. Mám vypnuté aj push notifikácie, takže nemám potrebu riešiť veci hneď, keď mi niekto napíše. Ak by sa dialo niečo urgentné, tak by kontaktovali moju asistentku alebo by sa daná informácia ku mne dostala iným spôsobom.

Nedá sa to inak, než eliminovať nával informácií cez nejaké bariéry.

Predpokladám, že máš presne vyhradené časy, kedy si pozeráš e-maily.

Sčasti áno, keďže v podstate celý môj pracovný deň väčšinou tvoria rôzne stretnutia, často aj so širším osadenstvom, a nie vždy je potrebná moja 100 % pozornosť, občas si časť stretnutia dokážem „ukradnúť“ aj pre seba. Vtedy sa pozriem, kto sa ma snažil kontaktovať.

Písomnú komunikáciu však v zásade riešim večer, keď prídem domov. Vždy sa sám seba pýtam, či môj e-mail danú vec posunie, či mení alebo nemení danú situáciu. Podľa tohto kľúča človek zistí, že gro vecí môže počkať aj do druhého dňa a nie je nevyhnutné prepadnúť pocitu, že všetku prijatú poštu treba riešiť hneď.

Práci sa teda venuješ aj doma. Máš striktne oddelený čas na rodinu a čas na prácu?

Prácu riešim, až keď deti zaspia. Už keď boli malé, nastavili sme si to s manželkou tak, že chodia spávať medzi ôsmou a pol deviatou, aby sme mali aj nejaký čas pre seba. Negatívom potom je, že deti vstávajú so železnou pravidelnosťou o šiestej vrátane víkendu.

„Chcem, aby bol život mojich detí pestrejší, aby nesedeli v kúte a nezačínali a nekončili deň s mobilom v ruke.“

O zodpovednom podnikaní

O2 je firma, ktorá predáva smartfóny a dáta, čo so sebou prináša aj určitú zodpovednosť. Ako by sa mala správať zodpovedná firma?

Musím povedať, že pre mňa v istom smere niečo ako firma neexistuje. Termín firma sa používa na označenie spoločenstva ľudí, ktorí vykonávajú zárobkovú činnosť s nejakým cieľom, ale firmu ako takú vytvárajú až konkrétni zamestnanci so svojimi predstavami a hodnotami. Pevne verím, že podobnú reflexiu ako ja zažíva každý zamestnanec.

Nie je to o tom, že by sa niekto abstraktne v mene firmy rozhodol, že toto je správne. Ak to má byť uveriteľné z pohľadu CSR aktivít (Corporate social responsibility – spoločenská zodpovednosť firiem, pozn. red.), malo by to vychádzať z vnútra firmy, inak to nedáva zmysel.

Firmy by síce mali produkovať zisk, ale nemali by zneužívať svoje postavenie a ubližovať zákazníkom, čo nie vždy platí. Ako sa na toto pozeráš ty?

Z dlhodobého hľadiska je pre každú firmu dôležité, aby sa nesnažila len prvoplánovo predávať svoje produkty a služby, ale zároveň si so zákazníkmi vytvoriť udržateľný vzťah, ktorý je založený na dôvere, transparentnosti a férovosti.

K tomu logicky patrí to, že O2 sa snaží svojim zákazníkom poskytovať určitú podporu a zároveň ich edukovať, ako technológie využívať zmysluplne.

Zažívame digitálnu revolúciu, máme prístup k množstvu informácií, ešte však nie sú vybudované systémy na reguláciu rizík, ktoré technológie prinášajú. Ako by sa mali nastaviť?

Vidím dva základné prístupy. V rámci prvého prístupu majú firmy niekde vo svojej DNA zakódované, že tieto veci robia ako súčasť svojho biznisu, resp. boli už na začiatku ich podnikateľského zámeru. Napríklad my v O2 chceme byť transparentní a féroví, chceme meniť to, ako ľudia vnímajú operátorov.

„Ako mobilný operátor cítime zodpovednosť nasmerovať deti správnym smerom a svojím podielom prispieť k tomu, aby sme aktívne budovali zdravšiu a aktívnejšiu mladú generáciu.“

Druhý prístup je vecou prežitia. Aj firmy, ktoré nemajú tieto veci zvnútornené, sa k zodpovednosti postupne prepracujú, lebo si uvedomia, že sa z toho stane biznisová nevyhnutnosť. Takouto témou je dnes ekológia.

Automobilky niekedy neriešili emisie, čo sa však mení, niektoré firmy na tom už istým spôsobom postavili svoj biznis, napríklad Tesla. Postupne však vidíme, že sa k tomu prepracúvajú aj tradičné automobilky, lebo to začínajú vnímať ako nevyhnutnosť.

O2 teda podľa teba patrí do tej prvej kategórie. Ako sa tá zodpovednosť prejavuje v praxi?

Najlepšie sa to prejavuje vtedy, keď o tom nemusíme hovoriť a deje sa to prirodzene. Pre mňa je to najmä o tom, akým spôsobom spolu fungujeme, akým spôsobom sa nastavuje zrkadlo toho, čo je vo firme správne alebo nie.

Raz som počul pekný citát: Firemná kultúra je definovaná tým, čo generálny riaditeľ toleruje. Ale nie je to len o tom. Svojím spôsobom je každý vo firme tak trochu CEO a všetci nastavujeme pravidlá fungovania.

V rámci O2 máme veľa pekných príkladov, prostredníctvom ktorých sa snažíme postaviť za správne veci. Veríme, že sloboda je dôležitá hodnota, preto podporujeme odkaz 17. novembra. Ako mobilný operátor kladieme dôraz na to, aby mali ľudia technológie pod kontrolou. Na jar tohto roka sme spustili iniciatívu Dátuj zodpovedne, v rámci ktorej upozorňujeme na nebezpečenstvo používania mobilu za volantom, čo v súčasnosti predstavuje naozaj veľký problém.

Zároveň si plne uvedomujeme, že pre dnešné deti je mobilný telefón veľkým lákadlom, cítime zodpovednosť nasmerovať ich správnym smerom a svojím podielom prispieť k tomu, aby sme aktívne budovali zdravšiu a aktívnejšiu mladú generáciu. Preto sme spolu s Matejom Tóthom rozbehli O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha, prostredníctvom ktorej sa snažíme priviesť deti k pohybu a poskytnúť im zmysluplnú alternatívu trávenia voľného času.

Jednou z tých aktivít, resp, iniciatív, je aj podpora vydania knižky Krotitelia displejov. Prečo ste tak urobili?

Záleží nám na tom, aby sme ako firma menili naše okolie a našu spoločnosť k lepšiemu. Podpora knihy, ktorá vysvetľuje, aké vážne riziká so sebou digitálne technológie prinášajú, a zároveň šíri osvetu, akým spôsobom budovať vzťah detí k technológiám tak, aby pred displejmi netrávili všetok svoj voľný čas, je pre nás prirodzeným pokračovaním našich doterajších aktivít.

Zaujala vás táto téma a radi by ste sa o budovaní vzťahu detí k technológiám dozvedeli viac? Knižku Slávky Kubíkovej Krotitelia dispejov môžete vďaka O2 Extra výhodám získať za zvýhodnenú cenu. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.

Peter Gažík

Študoval lingvistiku a politológiu na Univerzite Komenského v Bratislave a na London School of Economics. V rokoch 2011 až 2014 pôsobil v O2 na pozícii Public Affairs Director a následne s O2 spolupracoval ako konzultant v oblasti regulácie a zodpovedal za vzťahy s partnerskými aj štátnymi inštitúciami, ako aj regulátorom. Od júna 2015 je generálnym riaditeľom spoločnosti.


Zachyťte krásne farby prírody. Vybrali sme najlepšie zariadenia jesene

Čítaj viac

Vyhrajte Playstation 4 alebo robotický vysavač s kartou O2 Voľnosť

Čítaj viac

Ušetrite pri nákupe nového Samsungu. Opäť máte šancu vymeniť starý za nový

Čítaj viac