Na tieto staré tínedžerské filmy ste už možno zabudli

Dospeli sme my, herci aj ich filmové úlohy.

Keď sa z nás stanú dospeláci, nezvykneme už pozerať filmy s tínedžermi v hlavných úlohách. Niektoré z týchto filmov si však radi pozrieme aj teraz.

Chcete si pozrieť dobrý film alebo televízne vysielanie priamo vo svojom mobile? Nainštalujete si aplikáciu O2 TV v mobile.

Diabol nosí pradu (The Devil wears Prada)

Foto: 20th Century Fox

Medzi najznámejšie herečky vo filmoch pre násťročných patrí Anne Hathaway. Aj keď má na konte už niekoľko serióznych filmových úloh,  väčšina z nás si ju pamätá z Denníkov princeznej ako Miu Thermopolis. Neskôr sa predstavila napríklad v úlohe Andy Sachs, mladého dievčaťa, ktoré nastúpi do prestížneho módneho magazínu ako asistentka prísnej šéfredaktorky Mirandy Priestly (Meryl Streep).

Prci, prci, prcičky (American pie)

Foto: Universal Pictures

Každý z nás sa v istom období života vedel vcítiť do týchto štyroch panicov, ktorí si dali záväzok, že kým odídu na univerzitu, panicmi už nebudú. Blíži sa maturitný ples a na ceste za cieľom sa mladí páni dostávajú do mnohých nezávideniahodných situácií.

Popoluška: Sladkých šesnásť (Another Cinderella Story)

Foto: Warner Bros Entertainment Inc.

Ak ste patrili medzi fanúšikov či fanynky Seleny Gomez, určite si pamätáte tento film. Selena tu v hudobnej adaptácii klasického príbehu stvárnila stredoškoláčku Mary, ktorá žije s macochou a dvomi zlými sestrami a túži sa stať tanečníčkou v novom klipe jej princa — slávneho speváka Joeyho Parkera.

Bulšit (Not Another Teen movie)

Foto: Columbia Pictures

Táto paródia popiera a zároveň preháňa všetky klišé tínedžerskych a romantických filmov. Hráč futbalového tímu sa staví, že zo škaredého káčatka vyrobí kráľovnu maturitného plesu. Do školy prenikne 90-ročná reportérka, ktorá sa vydáva za študentku. A nechýba ani sexy študentka z Európy. Nikdy neviete, čo sa udeje v ďalšej scéne, no ak máte radi extrémne a nečakané pointy, určite sa nasmejete.

Súmrak (Twilight)

Nejedno mladučké oko zostalo v slzách počas sledovania príbehov Belly, Edwarda a Jacoba. Upírska sága si získala celý svet a dočkala sa až 3 pokračovaní. Rovnako ako pri Hrách o život aj tu bola posledná časť rozdelená do dvoch filmov. Herci Kristen Stewart aj Robert Pattinson sa už medzičasom uplatnili aj vo vážnejších rolách.

Harry Potter

Foto: Warner Bros.

Azda každý na svete zachytil príbeh mladého čarodejníka, ktorý bude musieť pomocou svojich spolužiakov a dobrých čarodejníkov zachrániť svet pred Voldemortom (ktorého meno sme práve vyslovili). Sedem kníh J. K. Rowlingovej sa dočkalo filmového spracovania do ôsmich filmov a predstaviteľ Harryho Daniel Radcliffe sa za posledných 10 rokov okrem filmov objavil aj v piatich úspešných divadelných hrách.

Pozrite si dobrý film, nech ste kdekoľvek

Máte chuť na dobrý film? Neobmedzujte sa miestom ani časom a pozrite si ho kedykoľvek a kdekoľvek.
Nainštalujte si jednoducho aplikáciu O2 TV v mobile a vychutnajte si tie najlepšie filmy a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo vašom smartfóne.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Návod na O2 TV v mobile: Aktivujte si prístup k filmom, dokumentom a športovým prenosom

Chcete si večer pozrieť športový záznam, ktorý išiel počas dňa, dokument zo včera alebo dobrý film? Tu je návod, ako si aktivovať službu O2 TV v mobile.

O2 TV je nová služba od O2, vďaka ktorej máte každý večer k dispozícii čerstvý výber dokumentov, športových prenosov, filmov a televíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete vo svojom mobile pozrieť program viac ako 30 televíznych kanálov až 7 dní po jeho odvysielaní. Denne tak máte na výber niekoľko stoviek programov, dokumentov a filmov.

Televízne stanice môžete sledovať aj naživo, prípadne si nahrať až 100 hodín programu a pozrieť si ho kedykoľvek počas nasledujúcich 30 dní.

Ako si aktivujem O2 TV v mobile?

Existujú dve možnosti, ako si vo svojom mobile či tablete môžete užiť obľúbené filmy a relácie.

Možnosť 1. je pre tých, ktorí majú od O2 fakturovaný program.

Ak patríte k zákazníkom O2, jednoducho navštívte aplikáciu Moje O2 a po prihlásení si aktivujte službu O2 TV v mobile.

 

Možnosť 2. je pre tých, ktorí od O2 fakturovaný program nemajú.

V tomto prípade navštívte stránku O2 TV a kliknite na tlačidlo „Chcem mať O2 TV v mobile“. Následne si k službe vyberte program, odporúčame vám Strieborný O2 Paušál s O2 TV v mobile.

 

V oboch prípadoch dostanete aktivačnú SMS a e-mail s prihlasovacím PIN-om. Potom si stiahnite appku O2 TV z Google Play, App Store alebo www.o2tv.sk.

Takto vyzerá O2 TV po prihlásení

Vďaka tejto službe máte denne na výber desiatky dokumentov, množstvo športových prenosov, filmovtelevíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete každý deň vo svojom mobile vychutnať 7-dňové spätné prehrávanie viac ako 30 televíznych kanálov.

Všetky kanály môžete, samozrejme, sledovať aj naživo a 10 z nich v HD kvalite.

Často kladené otázky

Može si službu aktivovať ktokoľvek?

Stačí, ak ste zákazníkom O2. Služba je bez viazanosti a cena programu je len 5 €. Aktivujte si ju na tejto stránke.

Potrebujete pomoc s nastavením O2 TV vo vašom mobile?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Čo v prípade, ak nie som v O2?

Žiadny problém. Jednoducho si preneste svoje číslo do O2 a v prípade zmluvnej pokuty vám O2 pošle na účet peniaze až do výšky 150 € na jej pokrytie. Podrobné informácie o prenose čísla nájdete na tejto stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Lifetech: Čo je nové