Spomeniete si na filmy spred 10 rokov? Neuveríte, že boli v kinách tak dávno

Budete prekvapení, ako ten čas letí.

Niektoré filmy si pamätáme aj po mnohých rokoch a vždy si ich radi znovu pozrieme. Vybrali sme pre vás desať, ktoré sú napriek neustále pribúdajúcim novým filmom dodnes obľúbené a známe. Táto desiatka nás zaujala nielen svojím príbehom a hereckým obsadením, no najmä prekvapivým faktom, že ubehlo už 10 rokov, odkedy sme ich videli po prvykrát.

Filmy z domova aj zo sveta si môžete kedykoľvek pozrieť priamo vo svojom mobile prostredníctvom aplikácie O2 TV v mobile.

Iron Man

Filmy z produkcie Marvel Studios sú v posledných rokoch veľmi populárne. Iron Man je jeden z prvých filmov, ktorý odštartoval veľké začiatky Marvel univerza a jeho ďalších filmových príbehov. Hlavnou postavou Iron Mana je Tony Stark (Robert Downey Jr.), geniálny bohatý  vynálezca zbraní. Jedného dňa ho unesie teroristická skupina, ktorá ho chce prinútiť vyrábať zbrane pre ich potreby. Vynaliezavý muž bude musieť vymyslieť niečo úplne nové a vo finále zachrániť nielen seba, ale aj ďalších ľudí.

Wall-E

Wall-E je typickou animovanou rozprávkou štúdia Pixar pre celú rodinu, pri ktorej zažijete veľa vtipných momentov. Milý robot menom Wall-E má jedinú úlohu – očistiť zem od odpadkov. Spoločníka na tejto misii mu robí jeho „parťák“ šváb Hal. Jedného dňa, keď sa Wall-E tradične vydá na svoju misiu, pristane neďaleko lietajúcej robotky menom Eve, ktorá má za úlohu niečo na Zemi nájsť. Wall-E sa do nej zamiluje a začína sa veľké dobrodružstvo.

Milionár z chatrče

Príbeh o chlapcovi Jamalovi Malikovi (Dev Patel), ktorý sa z chudobnej indickej štvrte dostal do televíznej súťaže o 20 miliónov rupií. Musí prejsť dlhú a náročnú cestu, ktorá mu napokon pomôže získať to, vďaka čomu zmení svoju budúcnosť. Dostane sa do nepríjemností s políciou, ktorá sa snaží zistiť, ako sa dieťa zo slumu dostalo tam, kam sa nedostali ani deti z bohatých rodín. A tak chlapec z Bombaja, ktorý sa narodil do sveta bez budúcnosti a ktorý prekonal všetky zábrany, rozpovie svoj príbeh. Film za svoje spracovanie získal 4 Zlaté Glóbusy.

Yes Man

Filmy s Jimom Carreym sú zaručenou dávkou humoru. V tomto si Jim zahral chlapa, ktorý sa stále vyrovnáva s rozchodom a hľadá chuť znovu žiť, no za žiadnu cenu sa mu to nedarí. Na všetko totiž odpovedá slovom „nie‘‘. Až sa raz po návšteve motivačného seminára všetko zmení. Príjme totiž výzvu, že na každú vec, ktorá mu príde do života, bude musieť odpovedať slovom „áno‘‘. Nakoniec zistí, že pointou nie je so všetkým súhlasiť, ale ísť ďalej bez ohľadu na to, aká bola minulosť.

Temný rytier

Christian Bale si v príbehu o Temnom rytierovi zahral známeho Batmana, gothamského bojovníka proti zločinu. Pod maskou Batmana skrýva svoju identitu Bruce Wayne, proti ktorému tentokrát stojí jeho najväčší protivník Joker (Heath Ledger). Wayne, alias Batman, spolupracuje s policajným poručíkom Jamesom Gordonom (Gary Oldman) a spolu sa snažia dolapiť Jokera. Ten si svoje meno vyslúžil podľa toho, že na miestach činu necháva karty s žolíkom.

Marley a ja

Novomanželov Johna a Jenny Groganovcov (Owen Wilson a Jennifer Aniston) už omrzel život v studenom Michigane. Rozhodnú sa preto presťahovať na slnečnú Floridu. Ku všetkým tým veľkým zmenám pridajú ešte jednu malú a rozkošnú. Zaobstarajú si labradora Marleyho, ktorý im obráti život hore nohami. Film zo všetkého najviac pripomína, že život so psom nie sú len samé starosti, ale aj veľká radosť a pekné spomienky.

Mamma Mia!

Mamma Mia! je čarovný letný hit plný zábavy, lásky a neodolateľnej hudby. Krásna Sophie (Amanda Seyfried) má iba 20 rokov, no už teraz sa chce vydať za svojho vysnívaného chlapca. Sophie tiež celý život hľadá informácie o svojom otcovi a teraz ich má priamo v rukách v denníku svojej mamy Donny (Meryl Streep). Akonáhle zistí, kto by mohol byť jej otcom, napíše tri listy a na malebný grécky ostrovček prichádzajú traja šarmantní nominanti.

Pri tomto filme na vás čaká pekné bláznovstvo, odhaľovanie charakterov a množstvo emócií — a to všetko v hudobnom podaní známych hitov.

Gran Torino

Vojnový veterán Walt Kowalsky (Clint Eastwood) má problém vyrovnať sa so súčasným svetom. Susedia, ktorých nemá rád, jeho pribúdajúci vek, samota a neustále predsudky. Život sa mu začína meniť v momente, keď sa mu niekto v noci pokúsi ukradnúť jeho elegantné športové auto Gran Torino. Všetko nasvedčuje tomu, že to bol jeho sused Thao, ktorý si týmto chcel získať rešpekt vo svojej partii. Walt však vďaka Thaovi a jeho milej rodine zisťuje, že jeho predsudky boli nesprávne a dokonca sa začína zdôverovať aj so svojou ťažkou minulosťou.

Súmrak

Moderné príbehy o upíroch už nie sú plné strachu a hrôzy, ale skôr tajnej a zakázanej lásky. Príkladom je film Súmrak. Stredoškoláčka Bella (Kristen Stewart) nijako nevyniká, je skôr samotárka než spoločenský typ. Na škole spoznáva Edwarda Cullena (Robert Pattinson), ktorý ju už od prvého okamihu niečím zaujme. O ňom a o jeho najbližších sa však na škole začínajú šíriť klebety, že nie sú úplne bežná rodina. Bella časom zisťuje, že možno na všetkých tých rečiach niečo bude. To však nijako nemôže ovplyvniť, čo k Edwardovi cíti.

Sex v meste

Film je pokračovaním seriálového príbehu Carrie (Sarah Jessica Parker) a jej najlepších kamarátok Samanthy (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Mirandy (Cynthia Nixon). Štyri bláznivé a nezávislé Newyorčanky riešia nové životné výzvy. Ďalej si budujú kariéru a svoje dlhodobé vzťahy, no zároveň sa pripravujú na materstvo, hľadajú nové bývanie či riešia svadbu. Tie najťažšie skúšky a najburlivejšie zážitky však ešte len začínajú.

Pozrite si dobrý film, nech ste kdekoľvek

Máte chuť na dobrý film? Nainštalujte si aplikáciu O2 TV v mobile a vychutnajte si tie najlepšie snímky a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo svojom smartfóne.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Návod na O2 TV v mobile: Aktivujte si prístup k filmom, dokumentom a športovým prenosom

Chcete si večer pozrieť športový záznam, ktorý išiel počas dňa, dokument zo včera alebo dobrý film? Tu je návod, ako si aktivovať službu O2 TV v mobile.

O2 TV je nová služba od O2, vďaka ktorej máte každý večer k dispozícii čerstvý výber dokumentov, športových prenosov, filmov a televíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete vo svojom mobile pozrieť program viac ako 30 televíznych kanálov až 7 dní po jeho odvysielaní. Denne tak máte na výber niekoľko stoviek programov, dokumentov a filmov.

Televízne stanice môžete sledovať aj naživo, prípadne si nahrať až 100 hodín programu a pozrieť si ho kedykoľvek počas nasledujúcich 30 dní.

Ako si aktivujem O2 TV v mobile?

Existujú dve možnosti, ako si vo svojom mobile či tablete môžete užiť obľúbené filmy a relácie.

Možnosť 1. je pre tých, ktorí majú od O2 fakturovaný program.

Ak patríte k zákazníkom O2, jednoducho navštívte aplikáciu Moje O2 a po prihlásení si aktivujte službu O2 TV v mobile.

 

Možnosť 2. je pre tých, ktorí od O2 fakturovaný program nemajú.

V tomto prípade navštívte stránku O2 TV a kliknite na tlačidlo „Chcem mať O2 TV v mobile“. Následne si k službe vyberte program, odporúčame vám Strieborný O2 Paušál s O2 TV v mobile.

 

V oboch prípadoch dostanete aktivačnú SMS a e-mail s prihlasovacím PIN-om. Potom si stiahnite appku O2 TV z Google Play, App Store alebo www.o2tv.sk.

Takto vyzerá O2 TV po prihlásení

Vďaka tejto službe máte denne na výber desiatky dokumentov, množstvo športových prenosov, filmovtelevíznych seriálov. Za 5 € mesačne bez viazanosti si viete každý deň vo svojom mobile vychutnať 7-dňové spätné prehrávanie viac ako 30 televíznych kanálov.

Všetky kanály môžete, samozrejme, sledovať aj naživo a 10 z nich v HD kvalite.

Často kladené otázky

Može si službu aktivovať ktokoľvek?

Stačí, ak ste zákazníkom O2. Služba je bez viazanosti a cena programu je len 5 €. Aktivujte si ju na tejto stránke.

Potrebujete pomoc s nastavením O2 TV vo vašom mobile?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Čo v prípade, ak nie som v O2?

Žiadny problém. Jednoducho si preneste svoje číslo do O2 a v prípade zmluvnej pokuty vám O2 pošle na účet peniaze až do výšky 150 € na jej pokrytie. Podrobné informácie o prenose čísla nájdete na tejto stránke.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.

Lifetech: Čo je nové