Spravte zo svojho bývania domov

Bývať tak, aby sme sa doma cítili príjemne a bezpečne, je túžbou každého z nás.

Bývať vo svojom je splneným snom, výber a zariaďovanie bývania však so sebou prináša množstvo nástrah aj možných problémov, preto netreba nič podceniť. V tomto špeciálnom vydaní sme sa preto rozhodli pripraviť pre vás sumár tipov a inšpirácií, ako si vytvoriť bývanie podľa vašich predstáv.

Pri jeho príprave sme sa spojili so skúsenými architektkami, ktoré ponúkli detailnejší pohľad na výber a zariaďovanie bývania, ako aj ďalšie užitočné rady,

K tomu, aby ste sa doma cítili komfortne a aby u vás vládla pohoda, môže prispieť aj rýchly a spoľahlivý pevný internet. Stavte na službu O2 Internet na doma, ktorá je dostupná pre viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Vďaka nej si môžete vychutnať neobmedzený internet s rýchlosťou až do 128 Mbps a to už za cenu od 10 € mesačne bez poplatkov navyše.

V tomto vydaní nájdete:

Architektky z ateliéru winwin: Interiér musí byť v prvom rade funkčný, nielen estetický. Soňa Salnerová a Lucia Kušnírová nám porozprávali o tom, čo si všímať pri výbere bývania, na čom ušetriť a do čoho, naopak, pri zariaďovaní investovať.

6 dobrých rád pred výberom bývania. Plánujete kúpu bývania? Pripravili sme pre vás sumár rád, vďaka ktorým bude vaše rozhodovanie jednoduchšie.

Netradičné spôsoby bývania naprieč Slovenskom. Bývanie v súčasnosti môže vyzerať naozaj rôzne. Inšpirujte sa originálnymi stavbami, ktoré sa nachádzajú u nás.

Získajte zľavu 10 € mesačne na službu O2 Internet na doma počas jedného roka. Podeľte sa s nami, ktoré miesto u vás doma je vaše najobľúbenejšie, a skvelá zľava môže byť vaša.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Získajte zľavu 10 € mesačne na službu O2 Internet na doma počas jedného roka

Podeľte sa s nami, ktoré miesto u vás doma je vaše najobľúbenejšie, a môžete získať O2 Internet na doma na 12 mesiacov so zľavou 10 € mesačne.

Kreslo v obývacej izbe, jedáleň či vaňa? Napíšte nám, ktoré miesto u vás doma je vaše najobľúbenejšie, a skvelá zľava na službu O2 Internet na doma, ktorá prináša spoľahlivý a rýchly pevný internet viac ako 96 % obyvateľov Slovenska, môže byť vaša.

Čo prináša služba O2 Internet na doma?

  • neobmedzený internet s rýchlosťou až do 128 Mbps
  • dostupnosť pre viac ako 96 % obyvateľov Slovenska
  • cenu od 10 € mesačne a navyše bez poplatkov

Viac informácií o službe O2 Internet na doma získate a či je táto služba dostupná aj na vašej adrese sa dozviete na tomto mieste.

Ako sa zapojiť?

Do pripraveného formulára nám napíšte, ktoré miesto u vás doma je vaše najobľúbenejšie, a pridajte aj svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, okrem uvedenia miesta a kontaktných údajov je potrebné splniť aj nasledujúce podmienky:

1. Na súťaži sa môže zúčastniť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.

2. Účastník musí súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Svoje odpovede nám posielajte do 29. marca 2019. Spomedzi všetkých odpovedí najbližší pracovný deň vyžrebujeme výhercu, ktorý bude o spôsobe odovzdania výhry informovaný prostredníctvom e-mailu.

Zapojte sa do našej súťaže a mesačná zľava 10 € na službu O2 Internet na doma počas jedného roka môže byť vaša.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili. Výhercovi gratulujeme.

Špeciálne vydanie o bývaní

Táto súťaž je súčasťou špeciálneho vydania magazínu Sóda o bývaní. K tomu, aby ste sa doma cítili komfortne, môže prispieť aj rýchly a spoľahlivý pevný internet. Stavte preto na službu O2 Internet na doma, ktorá je dostupná pre viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na tomto mieste.

Čítajte aj:

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Najobľúbenejšie smartfóny tohto leta vám pomôžu odfotiť aj nečakané zážitky a momentky

Čítaj viac

Smartfóny Huawei s novou výhodou pre filmových fanúšikov: Dostanete k nim HBO GO

Čítaj viac