Zacvičte si doma. Takto to bude ľahšie

10. 10. 2016; Autor: Runtastic, Foto: Runtastic

Počuli ste už o aplikácii Results, určenou pre domáci tréning? Ak nie, je čas ju vyskúšať. Ak áno, pozrite sa, čo nové prináša.

Aké možnosti pribudli v aplikácii?

Fotografie napredovania

Teraz si môžete kontrolovať svoje napredovanie, a to tak, že sa budete pravidelne fotografovať. Svoje zábery si môžete nechať pre seba alebo sa môžete o svoje úspechy deliť s priateľmi na sociálnych sieťach a zároveň tak motivovať seba i ostatných.

Apple TV a Chromecast

Appka Results je teraz kompatibilná aj s Apple TV a s Chromecastom, vďaka čomu sú tréningy oveľa pohodlnejšie! Všetky ukážky cvičení môžete prakticky sledovať na veľkej obrazovke. Skvelé, nie?

V aplikácii nájdete rýchle a intenzívne cvičebné zostavy, ktoré sú ako stvorené na domáci tréning! Ak je vonku zlé počasie alebo nemáte čas ísť do fitka, appka Results predstavuje ideálne riešenie.

Máte pocit, že vám do domáceho tréningu stále chýba trochu motivácie? Tu je 8 výhod, pre ktoré by ste s cvičením mali začať už dnes.

1. Ušetríte čas

Nemusíte nasadnúť do auta a šoférovať do fitka či do parku len preto, aby ste si dobre zacvičili. Jediné, čo musíte urobiť, je obliecť sa spustiť svoju aplikáciu. A ak si všetko pripravíte deň vopred, ušetríte toho času ešte viac.

2. Viac peňazí vo vrecku

Nemusíte platiť za drahé členstvá vo fitkách s tonami špeciálnych strojov, z ktorých väčšinu ani neviete správne použiť. Za ušetrené peniaze si potom doprajte odmenu za dosiahnutie zdravej telesnej hmotnosti.

3. Nemusíte hľadať opatrovateľku

Pre všetkých zaneprázdnených rodičov môžu byť tréningy v pohodlí domova ako darom z nebies. Netreba si nájsť opatrovateľku a dokonca sa dá cvičiť aj poobede, keď vaša ratolesť sladko spí.

4. Vždy a všade

Otváracie hodiny najbližšej posilňovne ani to, či je vonku počasie vhodné na tréning, vás už nemusia zajímať. Ak práve sedíte na pohovke a dostanete chuť zacvičiť si, pokojne si môžete dopriať napríklad kvalitný tréning s vlastnou váhou.

5. Môžete byť pozitívnym vzorom

Možno práve domáci tréning môže byť cesta, ako motivovať partnera, aby sa s vami vydal na cestu kondície a zdravia. Keď uvidí, ako tvrdo trénujete aj doma, možno ho to navnadí a pridá sa k vám aj bez zdĺhavého presviedčania. A možno vás uvidia deti, ktoré si vďaka tomu spoja fitnes so zábavou a uvedomia si, že cvičenie je rovnako potrebné, prínosné a prirodzené ako čistenie zubov či rešpektovanie starších ľudí.

6. Nik vás nebude súdiť

Prostredie vo fitku môže občas pôsobiť dosť odradzujúco a niekedy sa vám môže zdať, že ste jedinou osobou, ktorá netuší, čo tam vlastne robí. Na rozdiel od posilňovne vám tréning v pohodlí domova dovolí kráčať k svojim cieľom bez predsudkov.

7. Použite aj na cestách

Pre všetkých, čo pre svoju prácu často cestujú, môže byť napríklad hotelová izba často pohodlnejšia než skutočný domov. Práve appka Results je pre vás ideálnym riešením aj v prípade, že v hoteli, kde sa momentálne nachádzate, nie je fitko a na tréning vám ostáva len minimum času.

8. Odcvičené raz-dva!

Domáce tréningy vám nemusia zabrať veľa času. Dokonca môžete cvičiť len 10 minút a príjemne sa naštartovať na celý deň.

Aplikácia Results je perfektná cesta, ako zmeniť svoje telo doma len v priebehu niekoľkých týždňov. Pozrite sa na náš blog a inšpirujte sa príbehom premeny, ktorou prešla René, alebo sa na sociálnych sieťach podeľte o skúsenosti Manjy od 1. po 12. týždeň.

Patríte medzi oddaných používateľom používateľov appky Results a neviete sa dočkať, ako zdokumentujete svoje napredovanie a zacvičíte si s Apple TV alebo s Chromecastom? Alebo sa ešte len chystáte začať? Povedzte nám o svojich výsledkoch alebo skúsenostiach!

Stiahnite si update (dostupný teraz v Apple Store na vašej Apple TV) a dostaňte sa do ešte lepšej formy už v priebehu nasledujúcich týždňov.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

4 mylné predstavy, pre ktoré bežci netrénujú rýchlosť

Rýchlosť nie je len doménou šprintérov. Máme pre vás pár tipov, ako rýchlym behom nakopnúť metabolizmus a budovať výdrž.

čítaj viac